חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וינטרוב הודח בסיבוב הראשון במוקדמות אוסטרליה

                                                                    מאת: שי אלון

אכזבה לאלוף ישראל הטרי אמיר וינטרוב. האחרון, 270 בעולם, הודח הבוקר (רביעי) כבר בסיבוב בראשון של מוקדמות אליפות אוסטרליה הפתוחה, אליה נכנס בדקה ה-90.

וינטרוב נוצח בידי האוקראיני איבן סרגייב המדורג 199 בעולם, 6:3, 6:7 ו-6:3.  וינטרוב נשבר פעמיים במערכה הראשונה, החזיר שבירה אחת ונוצח 6:3. במערכה
השניה וינטרוב כבר פיגר 4:2, אך שבר בחזרה ולקח את המערכה לשובר שוויון, בו ניצח בקרב דרמטי 6:8 ולקח את המשחק למערכה שלישית.

סרגייב הצליח לשבור ל-1:2, ולהוליך עם יתרון במשחקון הבא כשהגשם הפסיק לכשעתיים את המשחק. בחזרה מהפסקת הגשם, הצליח וינטרוב לשבור בחזרה ל-2:2 , אבל הסיום היה שוב של האוקראיני ששבר וניצח. וינטרוב, שנכנס אחרון לטורניר המוקדמות, נאלץ לוותר על החלום להיכנס לגראנד סלאם הראשון בקריירה שלו כבר אחרי משחק מוקדמות אחד.

למרות ההדחה, וינטרוב יכול להיות רגוע. עם ההתקדמות הגדולה שלו לאחרונה, הוא ודאי יזכה להזדמנויות נוספת כבר השנה, ברולאן גארוס, בווימבלדון ובאליפות ארה'ב הפתוחה. אין ספק גם שאלמנט ההתרגשות, הכניסה לראשונה למתחם במלבורן, החוויה להיות בחברת טניסאי הצמרת ואפילו קבלת ה'לוקר' לצידם של מרדי פיש ואנדי רודיק, תיתן לוינטרוב את המוטיבציה להמשיך למרות האכזבה.

 

 

וינטרוב (משה חרמון)

וינטרוב. למרות ההדחה והאכזבה הוא יכול להיות רגוע (משה חרמון)
 

 

יוליה גלושקו תנסה לעבור שלב במלבורן מול סולר אספינוזה 
מי שתקבל צ'אנס להצליח, היא יוליה גלושקו שהגיעה למלבורן אחרי שרק לפני מספר שעות נודע לה שהיא נכנסה ברגע האחרון למוקדמות טורניר הנשים.

 

גלושקו (משה חרמון)

יוליה גלושקו. תנסה לעבור שלב מולר אספינוזה (משה חרמון)
 

 

גלושקו, 235 בעולם, זכתה להגרלה סבירה בסיבוב הראשון, מול הספרדיה סילביה סולר אספינוזה המדורגת 170 בעולם. הספרדיה בת ה-23 מעולם לא העפילה להגרלה הראשית בגראנד סלאם.  אם גלושקו תנצח תחכה לה כנראה בסיבוב השני ספרדיה נוספת, נוריה לגוסארה ויואס, המדורגת 126 בעולם.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן