חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

וינטרוב הדיח את המדורג הבכיר ועלה לגמר בניגריה

אמיר וינטרוב ממשיך ברצף הניצחונות בתחרות ה-ITF לגברים בלאגוס, ניגריה, המחלקת פרסים על סך 15,000 דולרים.
 
בחצי הגמר שהתקיים היום (שישי) בשעות אחר הצהריים פגש וינטרוב, המדורג שלוש, את המדורג הבכיר בתחרות, הבלגי בן ה-23 נילס דסין (202).
 
וינטרוב הפסיד את המערכה הראשונה 6:2 אך השיב לבלגי כשזכה במערכה השנייה 5:7. את המערכה השלישית פתח וינטרוב היטב וכבר הוביל 1:4, אלא שאז פרש הבלגי ובכך שלח את וינטרוב ישירות אל הגמר.
 
מחר יתמודד וינטרוב מול המדורג חמש, קארן רסטוגי ההודי (451), שניצח בחצי הגמר את המדורג ארבע, רייבן קלאסן (361) הדרום אפריקאי 5:7,2:6.
 
בעקבות ההישג יעלה וינטרוב לסביבות המקום ה-312 בעולם שיעניק לו את דירוג השיא שלו בקריירה. ניצחון בגמר יעלה אותו למקום ה-290 בעולם.

כך או כך, סיים וינטרוב את התחרות לפחות עם תואר אחד- וזאת לאחר שזכה היום בתחרות הזוגות יחד עם שותפו ההולנדי, רוי ווסטרוף. השניים זכו בגמר ללא משחק, לאחר פציעה של הצמד הצרפתי- בלגי מולו היו אמורים לשחק.
 

טל ארוס רשם גם הוא הישג נהדר כשהעפיל לרבע הגמר. בסיבוב הראשון ניצח ארוס את מרק הונגבו מבנין 2:6,4:6. בסיבוב השני אמור היה ארוס לפגוש את המדורג שמונה, גלעד בן צבי, שניצח בסיבוב הראשון את וויק סטניסלב הרוסי 4:6,2:6, אך בהמשך פרש מהתחרות בעקבות מכת שמש. ברבע הגמר הודח ארוס על ידי המדורג ארבע, רייבן קלאסן הדרום אפריקאי, 5:7,1:6.
 
תומר חודורב הודח בסיבוב הראשון על ידי המדורג הבכיר, דסין, 6:3,6:3. בזוגות, העפיל וינטרוב לגמר יחד עם ווסטרוף בו הם יפגשו היום את דסין ולורן רוקט הצרפתי.
 
בנשים (25,000 דולרים), מרגריטה סקריפניק ניצחה בסיבוב הראשון 2:6,3:6 את קריסטי אגוגבום המקומית. בסיבוב השני נוצחה סקריפניק על ידי המדורגת שבע, דלילה ג'קופוביץ' (411) הסלובנית, 0:6,0:6,6:2. קרן שלמה (6), אסתר מסורי וחן אסטרוגו הודחו בסיבוב הראשון.
 
בשבוע הבא תתקיים בניגריה תחרות נוספת בה ישחקו השחקנים הישראלים.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן