וינטרוב במסיבת העיתונאים שהתקיימה היום ברעננה:"מקווה לשחק מול דודי בגמר"


היום התקיימה מסיבת עיתונאים לכבוד אליפוות ישראל ולקראת פתיחת עונת 2014. דודי סלע, אמיר וינטרוב ויוליה גלושקו השתתפו וכן יו"ר האיגוד אסי טוכמאייר, מנכ"ל האיגוד שלמה גליקשטיין ומאיר ברנשטיין מנהל מחלקת הספורט בעיריית רעננה שמארחת את האליפות. מיד בתום מסיבת העיתונאים ביקרו השחקנים ונציגי האיגוד ילדים בבית החולים מאיר בכפר סבא וחילקו להם כדורי ענק חתומים על ידם.

""
יוני ארליך ויוליה גלושקו בעת הביקור בבית החולים מאיר.

""
גלושקו בבית החולים מאיר.

 
יו"ר האיגוד,אסי טוכמאיר. אמר: אני רוצה לאחל הצלחה לשחקנים באליפות ובעונה החדשה, הצלחה שלהם היא הצלחה שלנו. חזרנו עם האליפות לרעננה אחרי עשר שנים, יהיה אירוע טניס יפהפה ותהיה לכולם הזדמנות לראות חלק מדור ההמשך. יש בהחלט מה שחקנים שנראים לא רע ונכון שהם עדיין לא ברמה של דודי ואמיר, אבל חשוב לזכור שהיום שחקנים מתבשלים יותר לכיוון גיל 22".

דודי סלע, שמצפה לו שנה מרגשת גם ברמה האישית לקראת הולדת צאצא ראשון, אמר: "אני מצפה לזה ובטוח שזה יעשה לי רק טוב לקריירה". על אליפות ישראל הוסיף: "התחרות הזאת מבחינתי היא תחרות הכנה מעולה לאוסטרליה, אני רוצה לנצח בכל משחק. הממוצע של הגילאים כיום בטופ-100 זה 28 ואני בן 29, כך שפיזית אני מרגיש הכי טוב שאפשר ויש לי את הניסיון. אני במקום הרבה יותר טוב השנה".

""
סלע וינטרוב וגלושקו במסיבת העיתונאים

אמיר וינטרוב סיפר על הציפיות באליפות הארץ: "אני מקווה להגיע לגמר ולשחק שוב מול דודי, כמו שהיה בארבע השנים האחרונות. זה עוזר לנו ומוציא מאיתנו את המיטב. התחרות הזאת היא רק הסיפתח לשנה וזה בונה לנו את הביטחון. אני אחרי ניתוח ואני מרגיש טוב,  אז זה בטח עושה הרבה לחץ על דודי. אני עוד לא זז כמו שאני רוצה, אבל אין לי כאבים וזה מה שחשוב".

בקרב הנשים, באליפות ישראל הנוכחית לא משתתפות הטניסאיות הבכירות שחר פאר ודניז חזניוק. על כך אמרה יוליה גלושקו: "אני שמחה להתחיל את השנה עם לחץ של משחקים כאן בארץ. אני מאחלת לשחר שתהיה בריאה ותבוא מוכנה לאוסטרליה, שנה אחת מותר לה להיעדר אחרי כל כך הרבה שנים. אני מקווה להגיע ליום שישי לגמר וברור לי שזה לא יהיה קל גם בלעדיהן כי לא שיחקתי כבר חודש וחצי. כל תחרות שעוברת אני לומדת יותר על עצמי. בשנה שעברה קיבלתי כמה החלטות פחות נכונות אחרי ה-US OPEN, במקום לנוח שיחקתי עוד. השנה זה יהיה אחרת, אני יודעת מה אני שווה ואני מקווה להתקרב לטופ-50".

המנכ"ל שלמה גליקשטיין סיכם: "לשחקנים האלה הייתה שנה טובה מאוד אישית, קצת פחות בנבחרות אבל אנחנו נמשיך לתמוך בהם במטרה שיעלו בחזרה לבית העליון, לפחות בגברים. אחד הדברים שהאיגוד עשה בשנה האחרונה זה להגדיל את כמות התחרויות לישראלים וחל שיפור משמעותי מאוד בהצלחה של הספורטאים הצעירים, אנחנו מודעים שהמצב היה לא כל כך טוב אבל אנחנו אופטימיים. בדצמבר נארח ברעננה את טורניר ה-WTA, זה עדיין נתון לאישור רשמי סופי שלהם. יבואו לכאן שחקניות טובות מאוד לישראל ואין ספק שזה יקדם אותנו".

 

 

 

כתבות נוספות