חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ווימבלדון: סלע הודח בסיבוב הראשון מול יוז'ני

מאת: שי אלון

המחבט הישראלי הבכיר, דודי סלע, המדורג במקום ה-60 בעולם נוצח היום (שלישי) בסיבוב הראשון של טורני ווימבלדון 3:1 במערכות מול הטניסאי הרוסי, מיכאל יוז'ני, המדורג 15 בעולם.

המשחק החל בצורה לא טובה מבחינתו של הישראלי כשיוז'ני שבר את חבטות ההגשה שלו בשלב מוקדם וחזר על כך לקראת סיום המערכה הראשונה, וגם שבירה אחת בחזרה של סלע לא סייעה לו והוא הפסיד 6:3.

במערכה השניה שב על עצמו אותו תסריט עם שתי שבירות של הרוסי מול שבירה אחת בלבד של דודי, והתוצאה הפעם היתה 4:6 ליוז'ני, ששלט במשחק ללא עוררין מול שגיאות רבות אותן ביצע סלע.

עם החזרה למערכה השלישית עלה סלע נחוש הרבה יותר והוכיח אופי חזק כשחזר מפיגור של שבירה ממש בפתיחת המערכה, השווה את התוצאה ושמר על חבטות ההגשה שלו, ואז ברגע החשוב ביותר, ניצח את המשחקון העשירי כדי לנצח במערכה ולצמצם ל-2:1 במניין המערכות.

במערכה הרביעית שברו שני הטניסאים אחד את השני בפתיחה, אך שמרו על חבטות ההגשה עד לשוויון 6:6, כשדודי סלע מאבד נקודה שיכולה היתה להקנות לו ניצחון במערכה. בשובר השוויון כבר לקח יוז'ני את העניינים לידיים וניצח 2:7.

סלע, שבשנה שעברה הגיע עד שמינית הגמר, יאבד נקודות רבות וייצא מהטופ 100בדרוג שיתפרסם בעוד כשבועיים. בשנה שעברה, אחרי ההצלחה הגדולה בווימבלדון וחצי גמר הדיוויס, סלע הגיע למקום ה-29 בעולם.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן