חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

בזילבסקי ובוחניק זכו בתחרות ITF לנוער ברמה"ש

וובה בזילבסקי ומיקה בוחניק זכו היום בתחרות ITF לנוער רמה 4, שהתקיימה במרכז הטניס והחינוך בישראל רמת השרון, לכבוד ג'ויס אייזנברג. המשחקים נדחו בשל מזג האוויר הגשום בסוף השבוע, כאשר היום התקיימו משחקי חצי הגמר והגמר ביחידים וביחידות וגמרי הזוגות.

בחצי גמר הבנים ניצח וובה בזילבסקי (מדורג 1) 1:6 ו-2:6 את עידו סמימיאן (מדורג 4) וירדן קאולי גבר 3:6 ו-2:6 על גור ליבל. בגמר ניצח בזילבסקי (מתאמן ברמה"ש עם אלירן דוייב) 6:4, 2:6 ו-0:6 את קאולי.
בחצי גמר הבנות ניצחה מיקה בוחניק (מדורגת 6) 2:6 ו-1:6 את מאי ברנס (מדורגת 3) וקארין אלטורי (מדורגת 2) גברה 0:6 ו-1:6 על תמר יפה (מדורגת 5). בגמר ניצחה בוחניק (מתאמנת ברמה"ש עם אייל אומיד) 6:4, 4:6 ו-6:7(5) את אלטורי.

בטורניר הזוגות זכו בבנים זורי כהן ורועי לשם לאחר ניצחון 6:7(4) ו-3:6 על עידו סמימיאן ואופק שימנוב. בבנות השלימה מיקה בוחניק את הדאבל, כאשר גברה יחד עם תמר יפה 4:6 ו-2:6 על קארין אלטורי ונועה מאיור.

השבוע מתקיים טורניר ITF נוסף ברמת השרון, כאשר מחר יתקיימו משחקי סיבוב המוקדמות האחרון ומשחקי הסיבוב הראשון בהגרלה הראשית. תודה רבה לשופט הראשי דניאל לאופר ולצוות מרכז הטניס ברמת השרון בראשות המנהל שי פוני.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן