חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ה-ITF נתן מענק של 10,000 דולרים לאיגוד הטניס

חצי שנה לאחר הניצחון ההיסטורי במשחק רבע גמר גביע הדייויס על רוסיה, והגלים שהיכה לא שוכחים.

הבוקר (שלישי) הגיע לאיגוד הטניס מכתב תשבחות נוסף מפדרציית הטניס העולמית (ITF) על הארגון המופלא והראוי לציון של צוות האיגוד במהלך המפגש.

ב-ITF לא שכחו גם את העבודה הרבה שהושקעה במפגש בטרם נפתח וציינו את קמפיין הפרסום שהכינו באיגוד והועבר בין השאר בתחנות הרדיו השונות, והביא לתפוסה מלאה של היכל נוקיה במהלך ימי המפגש.

'ההחלטה להעביר את המפגש להיכל נוקיה הייתה בוודאות הנכונה ביותר והאווירה המדהימה בהיכל אי העדות המושלמת לכך', נכתב במכתב.

'הורגש כי ארגון האזורים במפגש היו טובים, לרבות העבודה המשותפת עם הספונסרים הבינלאומיים ובפרט העבודה עם BNP Paribas. המסכים שמוקמו מעל למגרש היו מרשימים ביותר גם הם'.

ה-ITF לא חסך גם במחמאות לתקשורת הישראלית: 'התרשמנו לטובה מהסיקור התקשורתי של האירוע ומהעובדה כי ערוץ הספורט יזם את שידור המשחק המקביל של רבע הגמר בו השתתפה ספרד'.

בסיכום המכתב הודגש כי במיוחד הרשימה העובדה שבאיגוד הזמינו במהלך ימי המפגש, ובפרט ביום השלישי, את ילדי המועדונים וילדים מבתי ספר מקומיים לצפות במשחק.

באיגוד הטניס קיבלו בשמחה רבה את הכתוב, וכן את התגמול הכספי מה-ITF על סך 10,000 דולרים, והבטיחו כי גם מפגשים עתידיים לא ייפלו ברמתם.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן