חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ה -ITF אישר היום כי מפגש הדיוויס של נבחרת ישראל מול יפן בחודש ספטמבר הקרוב, יתקיים בהיכל אנרבוקס בחדרה.

לראשונה תארח חדרה מפגש דייויס של הנבחרת, והוא יתקיים באולם האנרבוקס המכיל כ-2,600 מושבים. הנבחרת היפנית החזקה עם נישיוקה (32 בעולם),טארו (110 בעולם)ואושידה (154 בעולם) מגיעה לארץ למפגש חשוב ביותר כאשר המנצחת תשחק בפלייאוף על הזכות לעלות לטורניר הגמר של גביע הדיוויס (16 הטובות בעולם) והמפסידה תתמודד במשחק הישרדות בבית 1. נבחרת ישראל מגיעה למפגש מול יפן לאחר ניצחון 2:3 על לטביה בחודש מרץ בריגה. היפנים מגיעים למפגש לאחר ניצחון ביתי 0:4 על פולין.

המפגש הקודם והיחיד בין שתי הנבחרות התקיים ב 2012 ביפן ובו גברה הנבחרת הישראלית 2:3 על היפנים לאחר תצוגה בלתי רגילה של השחקנים הישראלים והעפילה בחזרה לבית העליון ב- 2013.

ראש עיריית חדרה ניר בן חיים ומנהל אגף אתו״ס אלחנדרו ביאר נענו לבקשות איגוד הטניס והעמידו את המתקן לרשות האיגוד והנבחרת, כולל חדרי הספח והמשרדים, למשך כעשרה ימים. היכל האנרבוקס המפואר בחדרה נחשב לאחד מאולמות הספורט המובילים בישראל וכבר אירח תחרויות ספורט בינלאומיות רבות, בתחומי הג'ודו, ההתעמלות והכדורעף, כולל במשחקי המכביה האחרונה.

ראש העיר חדרה בפועל, ניר בן חיים: "אנחנו גאים לארח בחדרה אירוע ספורט ברמה הבינלאומית הגבוהה ביותר, כולל טניסאי על מהצמרת העולמית. אנו מודים לאיגוד הטניס על שבחר בהיכל האנרבוקס כאכסניה המתאימה ביותר לאירוח המפגש המעניין בין ישראל ליפן וקוראים לכל חובבי הספורט בכלל והטניס בפרט להגיע לחדרה וליהנות מחוויה מיוחדת במינה".

יו"ר איגוד הטניס, אבי פרץ: "אנחנו שמחים ונרגשים להגיע לחדרה למפגש דייויס. אנו מודים לראש עיריית חדרה מר ניר בן חיים ומנהל אגף אתו"ס אלחנדרו ביאר על קבלת הפנים החמה והרצון העז לארח את המפגש אצלם. אנו מאמינים שאירוח אירוע בינלאומי בסדר גודל כזה ביחד עם הקמת מתקן טניס חדש שצפוי לקום בחודשים הקרובים בעיר, יעזור להזניק את הענף בחדרה והסביבה קדימה. אנו בטוחים שהקהל יהנה מרמת טניס גבוהה וסומכים על שחקני הנבחרת והצוות המקצועי שילחמו כמו תמיד עבור הדגל במפגש המאתגר. כחלק מהאג'נדה שלנו באיגוד הטניס, אנו דואגים להביא את הטניס לכל רחבי ישראל וכפי שעשינו לפני שנה באשדוד ולאחר מכן בתל אביב בחרנו במפגש הזה להצפין מעט ואולי לחשוף קהל חדש שיגיע לקחת חלק בחוויה בינלאומית אדירה. האולם בחדרה נבחר על פני מספר ערים נוספות ואנו מודים להן על הרצון לארח את המפגש. היכל האנרבוקס הוא מהחדישים בישראל ואני בטוח שעם הקהל שיגיע ויתמוך תהיה לנבחרת אווירה בלתי רגילה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן