חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

התרחקה ממאבק ההישרדות: ישראל ניצחה את בולגריה 1:2

היום התקיימו בפורטוגל משחקי היום השני בבית האירופאי מספר אחת של גביע הפדרציה לנשים.

הנבחרת הישראלית פגשה את בולגריה והצליחה לנצח 1:2 לאחר ניצחונות של שחר פאר ביחידים ושל פאר ויוליה גלושקו בזוגות.

למשחק הראשון עלתה קרן שלמה (390), במשחקה הרשמי הראשון בגביע הפדרציה, שנוצחה 2:6,0:6 על ידי דיה אבטימובה (273).

למשחק השני עלתה שחר פאר שפגשה את צווטנה פירונקובה (97). פאר התקשתה במערכה הראשונה, אך לבסוף ניצחה 10:12 בשובר השוויון.

במערכה השנייה, השתיים שמרו על ההגשות עד למצב של 2:2- בו שברה פאר את הבולגרית ומשם עלתה ליתרון 2:5 מבטיח. הבולגרית המשיכה להיאבק, שברה ל-3:5 אך בשני המשחקונים הבאים הצליחה פאר לשמור על ההגשה ולשבור את הבולגרייה פעם נוספת, בדרך לניצחון 4:6.

למשחק הזוגות עלו שוב פאר ויוליה גלושקו לאחר שהקפטן ליאור מור היה מרוצה מהיכולת של השתיים במשחק מול סלובניה. השתיים המשיכו להציג יכולת טובה ובשונה מאתמול השיגו ניצחון על פירונקובה ואבטימובה 5:7,2:6.

מחר בשעה 10:00 תפגוש הנבחרת את הולנד ותיאבק על המקום השני בבית.

'שיחקתי פחות טוב ביחס לאתמול. בשובר השוויון היה צמוד ולמרות זאת נלחמתי', אמרה שחר פאר בסיום. 'בזוגות שיחקנו יותר טוב מאתמול וחבל שדווקא אתמול היה המשחק הראשון שלנו ביחד, מול נבחרת חזקה יותר. אני שמחה שהבטחנו את ההישארות בבית ואני מאמינה שכבר במפגשים הבאים הניסיון של שאר הבנות יבוא לידי ביטוי'.

על העומס הפיזי שבמשחקי היומיים האחרונים, אמרה פאר: 'ידעתי שאלו יהיו ימים עמוסים, ניסיתי להתכונן בהתאם ולמרות זאת אני מאוד עייפה ומקווה שמחר אמשיך להציג יכולת טובה.'

על הנבחרת הצעירה אמרה פאר: 'ציפי והילה רוזן חנכו אותי בנבחרת בפעם הראשונה בגיל 14.5 והן כולן היו מנוסות, אז זאת הייתה חוויה מעניינת והיום קל לי להבין טוב יותר את ההתרגשות של ההתחלה שחוות יוליה, קרן וחן'.

קרן שלמה, שכאמור לה היה זה המשחק הראשון בפדרציה, אמרה: היה קצת מלחיץ אבל ליאור כל הזמן הקפיד להרגיע אותי. זה ניסיון טוב להמשך ואני שמחה שכן הצלחנו לנצח בסופו של דבר'.

'משחק הזוגות היה מאוד מתיש והעלה בי זיכרונות לא נעימים ממשחקים קודמים', אמר הקפטן ליאור מור. 'אני שמח שהיום שחר ויוליה רק הלכו והשתפרו וששחר הביאה את הנקודה. קרן עברה היום את הטבילה הראשונה שלה בפדרציה ואני חושב שעבורה זאת הייתה התנסות טובה מאוד'.

יוליה גלושקו, סיכמה: 'שיחקנו ממש טוב בזוגות. בכל נקודה אנחנו מדברות ושחר נותנת לי טיפים ומדרבנת כשצריך. בזמן המשחק אני לא חושבת שזאת שחר פאר שמשחקת איתי, ומתרכזת איך להביא את הנקודה. מקווה שגם מחר נשיג ניצחון'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן