התפשטות הקורונה: איגרת לחברי איגוד הטניס מהיו"ר ד"ר יוני ירום

לחברי איגוד הטניס
מאמנים, שחקנים והורים,

הימים הקשים העוברים על המדינה פוגעים גם בספורט במדינה וענף הטניס בתוכו.
מכיוון שאירועי הקורונה עתידים להימשך מספר שבועות רב והוראות ההתנהגות והמגבלות עתידים להחמיר יותר ויותר, עלינו להבין כי באם המדינה לא תתערב ותיקח אחריות מלאה על המצב, רבים מאתנו עלולים למצוא עצמם במצב המאיים על פרנסתם ועתידם הכלכלי והמקצועי.

מערך התחרויות העולמי הושבת לגמרי לחודשים הקרובים כך שנותרו רק אימוני טניס הישגים המותרים בינתיים יחד עם משחקי פנאי חובבים, בכפוף להגבלות, החשובים ביותר לשמירת כושר גופני כחלק מההמלצות למניעת המחלה. הפעילות המאורגנת וחוגי הילדים נפגעה ויחד איתם גם מקורות ההכנסה של מאמנים רבים.

במצב שבו עדיין אין ממשלה, לא ברורה עדיין קבלת ההקצבות מהמדינה – גם ההקצבות למועדונים תלויה בגורמים אלו ולכן נאלץ גם כאן לאורך רוח. מצב זה מביא לירידה כללית בהכנסות האיגוד ואנו נאלצים לעבור למצב חיסכון כולל צמצום ההוצאות הקבועות.

איגוד הטניס הקים חדר מצב לעזרה לחבריו וכן מקורות מידע רשמיים בניהולו של מנכ"ל האיגוד, אבי לחיאני, באתר האיגוד, בפייסבוק ובקבוצות ווטסאפ על מנת לסייע מידית בכל שאלה או בקשה באופן רשמי ולהקל על המצוקות שמתהוות מדי יום. בנוסף ממשיך האיגוד באימוני הספורטאים התחרותיים במסגרת ההוראות הניתנות על ידי משרד הבריאות ומשרד הספורט.

אנו קוראים לספורטאים ולחובבי המשחק לא לזנוח את הפעילות הספורטיבית במסגרת ההוראות וההתוויות ומפצירים בכולם לשמור על בריאותם הגופנית והנפשית תוך כדי הפגנת אורח רוח, סבלנות ואופטימיות.

שלכם, ד"ר יוני ירום
יו"ר איגוד הטניס בישראל

כתבות נוספות