חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השתלמות מאמני טניס התקיימה ביום שני 28/12 במועדון "בני הרצליה"

 להשתלמות הגיעו קרוב ל 100 מאמנים מכל הארץ!!! 


המרצים בהשתלמות היו:

אנדריאס קלייבר – מגרמניה, שעובד עם האקדמיה לטניס ITP גרמניה שיש לה גם נציגות בישראל, במועדון הטניס "האקדמיה לטניס תל אביב", קלייבר הגיע לארץ בזכות אסף אינגבר, מנהל האקדמיה בת"א, והוא יהיה כאן 10 ימים, יעבוד עם שחקנים, יסתובב במועדוני הטניס, ויעזור למאמנים בארץ לקבל כלים נוספים לאימונים עם צעירים, וכך גם הוא עשה בהשתלמות, נתן למאמנים טיפים לתרגילים מגוונים לשיפור יכולות טכניים/טקטיים, לגילאים הצעירים.

פטריק סימוןצרפת/ישראל, פטריק עלה לארץ לפני שנה וחצי, והצטרף לצוות האימון של ITP בת"א, וכיום הוא מאמן את שחקני האקדמיה, מגילאי 14+, פטריק העביר בהשתלמות את "אני מאמין שלו", תוך דוגמאות לתרגילים על המגרש, עם 2 הבנות שהוא מאמן -לינה גלושקו וירדן אקלר.

בוגו ואסף טוקר – במסגרת ההשתלמות הבין לאומית שהתקיימה בטורקיה, אסף טוקר ובוגו העבירו בשבועיים האחרונים סקירה על מה שהיה שם.

אסף טוקר סיכם את ההשתלמות במצגת והסביר את השינויים בטניס המודרני, וכיצד מדינות רבות שינו את הגישה שלהם בעיקר באימון צעירים, המצגת הוצגה באליפות ישראל לבוגרים.              

בוגו הציג על המגרש, תרגילים מתוך ההשתלמות, עבודה עם גילאים צעירים מאוד(גיל 5-7) וגם תרגילים לשחקנים מצטיינים. 

""


רוצים להודות לרוני קריגסמן, מנהל מועדון הטניס "בני הרצליה" על האירוח המכובד.

לשלמה גליקשטיין שלא מפסיק לרגע את התמיכה שלו בכל השתלמות, ומראה את החשיבות שלו ושל האיגוד בקיום השתלמויות, והעשרת המאמנים, כי בסופו של דבר, אם יהיו מאמנים טובים יותר..הטניס יהיה טוב יותר.

ולאסף אינגבר, מנהל האקדמיה ITP ישראל שדאג להביא את קלייבר לארץ ועוד מאמנים שהגיעו בימים אלו לארץ, כדי לעבוד ולקדם את ילדי הטניס ולעזור לעוד ילדים לממש, ולהגיע לרמות הגבוהות.

ריכז את ההשתלמות, אסף טוקר -ראש תחום ההדרכה של קורסי המדריכים והמאמנים בוינגייט.

בהמשך, נשלח את התרגילים ואת סיכום ההשתלמות מטורקיה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן