חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השבוע: נבחרות הנוער בהכנה אחרונה לקראת אליפות אירופה

השבוע מתקיימת בלינץ, אוסטריה, תחרות הכנה לקראת אליפות אירופה לנוער, שתיפתח בשבוע הבא. מדובר בתחרות ITF (רמה 1) בדרג האיכותי ביותר.
בתחרות משחקים שישה שחקני נבחרת ישראל, מלווים על ידי המאמן אלירן דוייב, כאשר כולם העפילו לסיבוב השני. עבור הישראלים מדובר בהכנה אחרונה לקראת אליפות אירופה, אליה הם ינסו להגיע בכושר אופטימאלי.
איגור סמילנסקי ניצח בסיבוב הראשון 5:7,6:4,3:6 את מרטין קובזה הצ'כי ויפגוש את המדורג הבכיר בתחרות, פטריק הופנר (24 בעולם לנוער) האוסטרי. דניאל סקריפניק ניצח 3:6,3:6 את יוהנס מיוהלברגר ויתמודד בסיבוב השני מול וסלב ספרנק הצ'כי.
בר בוצר ניצח 3:6,3:6 את דייויד פרוקופ הצ'כי וישחק בסיבוב הבא מול ג'יימס פרוולי האוסטרלי. מי שגם העפיל לסיבוב השני הוא אור רם, שניצח 4:6,4:6,6:2 את אדוארד לובטו הספרדי, ויפגוש בסיבוב הבא את הרקו פולנאן מפינלנד.
בבנות, ולריה פטיוק ולי אור העפילו גם הן לסיבוב השני. פטיוק ניצחה 0:6,4:6 את אדריאנה לקיץ' מקרואטיה ותפגוש בסיבוב השני את יילנה אוסטפנקו מלטביה. לי אור ניצחה 1:6,4:6 את גבריאלה פנטוקובה מצ'כיה ותתמודד בסיבוב השני מול נטליה וג'דובה מסלובקיה.
שחקני נבחרת גילאי 14 מתחרים השבוע בהולנד, גם כן כהכנה לאליפות אירופה הקרבה ובאה. בבנים, עידן לשם העפיל לסיבוב השני אך הודח בשלוש מערכות על ידי שחקן אוזבקי. רם קאפח הודח בסיבוב הראשון. בבנות, טליה זנדברג וולריה ניקולייב הודחו בסיבוב השני.
בתחרות הכנה לגילאי 12 המתקיימת באיטליה, ניצחה נבחרת הבנים 1:2 את איטליה. עומר חפץ השיג ניצחון ביחידים. ישי עוליאל הפסיד את משחקו ושלח את ההכרעה למשחק הזוגות- בו ניצח ביחד עם לוקה הרמן. היום תפגוש הנבחרת את קנדה.

נבחרת הבנות הפסידה 2:1 לאיטליה.  ענבר כהן ונעה ירון הפסידו את משחקיהן ביחידות. בזוגות, כהן ועדי שפיגלמן ניצחו בשלוש מערכות. היום תפגוש הנבחרת את קנדה.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן