חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הרשמה אונליין לתחרויות TE ברמה"ש, עכו וחיפה

במטרה להקל על השחקנים והוריהם, ובמיוחד בתקופת הקורונה בה אסור להתקהל, נפתח רישום אונליין לתחרות TE שתתקיים בשבוע של ה- 29 במרץ 2021 ברמת השרון (גיל 14) ולתחרויות TE שתתקיים בשבוע של ה-5 באפריל בעכו (גיל 14) לכבוד ג'וייס אייזנברג ובחיפה (גיל 12) לכבוד לארי גרינשפון.

הרישום למוקדמות התחרות במרכזי הטניס והחינוך בישראל רמת השרון, לכבוד ג'וייס אייזנברג, על פי נהלי ה-TE לרישום אונליין, ייפתח ביום שישי, 26 במרץ 2021, בשעה 16:00 וייסגר למחרת, שבת 27 במרץ, בשעה 18:00. משחקי המוקדמות ייפתחו ביום ראשון, 28 במרץ, לוחות הזמנים למוקדמות יפורסמו באתר ה-TE. לאחר הרישום יקבל הנרשם אימייל המאשר את הרשמתו לתחרות. אין להגיע פיזית לאתר התחרות, הרישום הינו אונליין בלבד! 

הרישום אונליין לשחקנים שמשחקים בבית הגמר ייפתח ביום שבת27 במרץ, בשעה 18:00 ויימשך עד יום ראשון 28 במרץ, בשעה 18:00. לאחר הרישום יקבל הנרשם אימייל המאשר את הרשמתו לתחרות. אין להגיע פיזית לאתר התחרות, הרישום הינו אונליין בלבד! 

עלות הרישום לתחרויות:
ברמת השרון 35 יורו, בעכו 45 יורו ובחיפה 45 יורו דולר דמי שירות (דמי שירות בלתי חוזרים). אם השחקן לא יכנס לתחרות מסיבה כלשהי (מיקום ברשימה וכדומה) הוא יקבל זיכוי תוך 10 ימי עבודה. ההגעה לרישום וההתניידות שלא בזמן המשחקים היא עם מסיכה בלבד. לשחקנים מותר להגיע עם מלווה אחד ולעבור בדיקת חום בהגעה למתחם התחרות.

רמה"ש:
רישום למוקדמות
רישום לבית הגמר

חיפה:
רישום למוקדמות
רישום לבית הגמר

עכו:
רישום למוקדמות
רישום לבית הגמר

הסבר כיצד לפתוח פרופיל שחקן
הסבר הרשמה לתחרות
נהלי קורונה בתחרויות בינלאומיות

כתבות נוספות

דילוג לתוכן