חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הראל לוי: לכל המאוחר אפרוש במרץ

כשבוע לפני פתיחתה של אליפות ישראל לבוגרים (19-25 בדצמבר), מבצעים השחקנים הבכירים של ישראל את הכנותיהם האחרונות לקראת האליפות, שתהווה גם את ההכנה התחרותית האחרונה לקראת העונה המקצועית.

הראל לוי, עד לא מזמן המחבט מספר שתיים של ישראל, מבצע גם הוא הכנות, אך לא מהסוג שאנו רגילים לשמוע עליהן, שכן לוי לקח על עצמו לתקופה הקרובה את תפקיד המאמן של חברו לנבחרת- דודי סלע.

בעקבות דלקת בכף הרגל ממנה סובל לוי, נבצר ממנו לבצע את ההכנות הנדרשות לתחרות, ולכן נרתם לעזור לסלע להתכונן בצורה המיטבית. 'לצערי, כרגע אין לי אפשרות להתכונן- אך תוך ימים ספורים אני כבר אמור להיות בסדר גמור', אמר לוי לאתר איגוד הטניס.

את ההכנות עם סלע הוא התחיל לפני כשבוע, ומנקודת מבטו של לוי 'דודי מתאמן טוב על המגרש ונמצא גם בכושר גופני טוב. אנחנו מתקדמים יפה ויש עוד הרבה עבודה'. סלע, כזכור, החלים לא מזמן גם הוא מפציעה בגב אך החלים במהירות יחסית. את העבודה עם סלע עשוי לוי בהחלט להמשיך גם בעתיד, אך לדבריו 'נתמקד יותר בעבודה בארץ מאשר בחו'ל'.

לוי המשיך וסיפר על חשיבותה של אליפות ישראל תוך ניתוח קל של המשתתפים: 'לכולם סיכויים דומים לזכות באליפות. בסך הכל זאת תקופת טרום העונה ויחסית הרבה שחקנים לא שיחקו הרבה זמן, למעט וינטרוב. בשביל דודי זאת הזדמנות לצבור משחקים לפני פתיחת העונה וגם ביטחון, אם הוא אכן יזכה'.

'התזמון של האליפות הוא מצוין ומשרת עד מאוד את המשתתפים. השחקנים יכולים ליישם בתחרות של ממש את האלמנטים השונים עליהם הם עבדו באימונים וכמובן לצבור עוד שעות של נקודות על המגרש', אמר לוי.

לוי בן ה-32 נמצא על מגרשי הטניס ב-25 השנים האחרונות כמעט מדי יום, אך בקרוב צפוי להודיע על פרישה ולצאת לדרך חדשה. 'קיבלתי החלטה, ועכשיו נותר רק עניין התזמון. לכל המאוחר אפרוש בחודש מרץ. נרשמתי ללימודי כלכלה וניהול במכללה האקדמית ת'א יפו ואני מתחיל כבר באמצע פברואר. בתור התחלה מדובר בארבע שעות שבועיות'.

למרות הפרישה הצפויה לוי הבטיח כי ימשיך לשמור על קשר עם הענף, שכבר הפך לחלק בלתי נפרד מחייו: 'אני הרבה מאוד שנים בענף ורכשתי הרבה מאוד חברים. לא ברור בדיוק באיזה אופן וכמה אהיה מעורב, אך אני בטוח שהקשר שלי עם הטניס ימשיך'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן