חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הקריירה החדשה של אנדי רם

אנדי רם אשר פרש בשנה שעברה לא נח לרגע וכבר מתחיל בקריירה החדשה שלו. אנדי אשר הודיע על פרישתו לפני שנה ופרש סופית בספטמבר 2014 לאחר המשחק מול ארגנטינה שהתקיים בארצות הברית הקדיש את השנה האחרונה למשפחה, לחברים ולפיתוח הסטארט אפ החדש שלו – Pulse Play שהוא צמיד טכנולוגי חכם ולביש לשחקני טניס חובבנים (וגם עבור פינג פונג, סקווש ובדמינגטון). מטרת הצמיד היא לעזור לשחקנים חובבנים לנהל לוח תוצאות דיגיטלי בזמן אמת על מנת שלא ישכחו את התוצאה או יריבו עליה בזמן משחק וכל זה באמצעות לחיצה פשוטה על הצמיד. בעזרת הצמיד שחקנים יוכלו ליצור לעצמם פרופיל בו יוכלו לראות את כל היסטוריית המשחקים שלהם אשר תתורגם לדירוג ממש כמו אצל המקצוענים ובנוסף שחקנים יוכלו למצוא פרטנרים חדשים אשר משחקים ברמתם. בנוסף הצמיד מאפשר קריינות של התוצאות בזמן אמת, מתנות וירטואליות על הישגים ועוד. ביום שלישי האחרון פתח רם ביחד עם חברת SFBI בראשותו של ינון לנדנברג בתהליך מימון המונים באתר INDIEGOGO כאשר המטרה היא לגייס תוך כחודש כ- 75 אלף דולר עד ה 27 למאי.

""
אנדי רם במשרדי Pulse Play

 

למשקיעים בפרויקט תוענק הטבה וזה כמו בכל פרויקט מימון המונים לפי גודל ההשקעה. חולצות, צמידים ואפילו ארוחת VIP עם אנדי רם וכניסה לטורניר ה US OPEN  או הרולאן גארוס בליווי צמוד של אנדי רם.

""
אנדי ברגעי הסיום של הקריירה המפוארת שלו ״היום אני מבין שאפשר להגיע לשיאים גם מחוץ למגרש״

 

אנדי מסביר כי לא חשב שאי פעם יגיע לרמת התרגשות והתלהבות כפי שהיה לו בקריירת הטניס אבל היום בהחלט מרגיש כי הריגוש הגדול חזר, ועצם ההעבודה על הסטארט אפ והדרך הארוכה שעושה מספקים לו המון רגעי שיא כמו בימיו הגדולים על המגרשים. רם אומר כי ברור לו שיחזור להתעסק בטניס ביום מן הימים אבל רצה להרגיש קודם שמצליח להגשים את עצמו גם בתחומים אחרים. ״ הטניס תמיד יהיה שם בשבילי ותמיד יהיה חלק ממי שאני וברור לי שאחזור יום אחד כדיי להחזיר לטניס הישראלי כפי שנתנו המון בשבילי״

ולנו רק נותר לאחל לו המון בהצלחה, מחוץ לעולם טניס ובהמשך כשיחליט שהגיע הזמן בחזרה על המגרשים.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן