חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הסתיים יום משחקים ראשון של ארצית\אזורית פורים

שלום לכולם,

לפי התחזית האחרונה ביום שבת יהיו גשמים עם הפוגות בכל רחבי הארץ. 

כיוון שתחרות פורים הינה תחרות של שלושה ימים בלבד (עקב חופש מלימודים בבתי ספר) לא ניתן לבטל את התחרויות או להעבירן למועד אחר – בסוף שבוע הבא יש כבר מוקדמות פסח,  התקבלה החלטה לקיים את המשחקים כמתוכנן – עם הפסקות לגשם וניגוב מגרשים.

במידה והתחרויות לא יסתיימו עד יום שני כמתוכנן – המשך התחרויות יתפרס על ימי חול בשבוע הבא בשעות אחר הצהריים.

אנו מודים על הסבלנות וההבנה, בהצלחה לכל המתחרים.

כתובות מקומות התחרות – תחרויות ארציות:

בנים 12 2 דרגים – קאנטרי קלאב כפר סבא. רח' בן יהודה 73 כפר סבא. אושרי הירש 09-7673982. –  המשחקים סתיימו. לו''ז חדש ניתן לראות בעמוד התחרות.

בנים 14 2 דרגים – מועדון הטניס הפועל ת'א. שד' רוקח 101, ת'א. רוני בן הרוש 03-6417888.-  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

בנים 16 דרג א', בנות 14 דרג ב'  – מועדון הטניס מכבים. אסף אינגבר 054-4402208-  המשחקים להיום הסתיימו. לו''ז חדש בעמוד התחרות .

בנים 18 2 דרגים, בנים 16 דרג ב'  – מועדון הטניס רעננה. רח' יאיר שטרן 5, רעננה.שי פוני 09-7743828.-    גשם חזק. המשך המשחקים להיום בוטל. לוח זמנים חדש יופיע בעמוד של כל תחרות יותר מאוחר.

בנות 12 דרג א' – מועדון הטניס מכבי צפון. שד' רוקח 101, ת'א. איתי פסה 050-7223342.- המשחקים להיום הסתיימו. לו''ז חדש בעמוד התחרות .

בנות 12 דרג ב' – מועדון הטניס אביחיל. מושב אביחיל (ליד בריכת השחייה) 077-2346035.-  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

בנות 14 דרג א' – מועדון הטניס משגב. מועצה אזורית משגב. אסף אוחיון 04-9902014, 052-6673692.- עקב גשם בלתי פוסק התבטלו כל המשחקים להיום. יש להתעדכן בלוח זמנים החדש בעמוד התחרות.
 
בנות 16 דרג א' – מועדון הטניס בית ברל. דוד שוורצברד 09-7410956.-   משחקים הושלמו. לו''ז מתוקן ניתן לבדוק בעמוד התחרות.

בנות 16 דרג ב' – מועדון הטניס מכבי ת'א. שד' רוקח. אמיל צ'רנוב 052-3996331.-   כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

בנות 18 2 דרגים – מועדון הטניס אילת. מגרשי הטניס העירוניים אילת. גיל מויאל 054-7843949-  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.


כתובות מקומות התחרות – אזורית פורים:

אזור צפון – כל הגילאים- מרכז הטניס חיפה. כפר סמיר, חיפה 04-8522721.- גשם בשעה 18:20 – כל המשחקים בוטלו להיום. לוח זמנים חדש יהיה בעמוד של כל תחרות בשעה 21:00.

אזור דרום – כל הגילאים (בנים) מועדון הטניס אילת. מגרשי הטניס העירוניים אילת. גיל מויאל 054-7843949.-  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

אזור מרכז א' –

בנים/בנות 10 – מועדון הטניס בת ים. רח' הקוממיות, בת ים. מיקי זרגרי 03-5511597.-    כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

בנים 12 רמה 1 – מ.ט. ראשל'צ. מורדי הגטאות מ. הספורט שכון המזרח, ראשל'צ. יהודה בן רובי 052-3807910-  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

בנים 12 רמה 2 – מתנ'ס נווה אליהו. אבא סילבר 2 רמת אליהו, ראשל'צ. אמנון סלמה 054-4722070.-  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

בנים 14, 16 רמה 1 ו – 2, בנים 18 – מ.ט. רמלה. רח' דוד רזיאל 3, רמלה. דמיטרי פלייטמן 08-9226739.-   כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז חדש שנמצא בעמוד התחרות.
 
בנות 12, 14 – מרה''ט יד אליהו, ת'א. רח' צבי נשרי 6 פינת דרך ההגנה, יד אליהו ת'א (ליד בית ברבור). יגאל גיפש 03-6311023.-  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

אזור מרכז ב' –

בנים 10 – מועדון הטניס חוף ויתקין. איציק קליימנס 077-26346035 –  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

בנות 10 – מועדון הטניס אביחיל. מושב אביחיל (ליד בריכת השחייה) 077-2346035. –  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

בנים 12 רמה 1 ו – 2, בנות 12, בנים 16 רמה 1 – מועדון הטניס קיסריה. תומר דנק 054-4499285.-  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. המשך משחקים לפי לו''ז מקורי.

בנים 14 רמה 1 ו – 2, בנים 16 רמה 2, בנים 18, בנות 16 – מכבי נתניה. רח' בן גוריון 170, נתניה. ברק בוברוב 054-4424530. 09-8611395    –  כל המשחקים הושלמו בהצחלה. לו''ז חדש בעמוד התחרות.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן