חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הנבחרת קיימה היום מסיבת עיתונאים לקראת המפגש מול בלגיה בשבוע הבא.

שי אלון,ONE

נבחרת הדייויס של ישראל קיימה היום (שלישי) מסיבת עיתונאים בוועד האולימפי בהדר יוסף לקראת המפגש בחוץ מול בלגיה על הזכות להישאר בבית העליון. מסיבת העיתונאים שודרה בשידור חי בערוץ ONE, ערוץ 50, ב-HD, ערוץ 550 ב-HOT וכמו כן גם באתר.   

בשל הקדמת יום המשחקים הראשון לחמישי (12 בספטמבר) בשל יום כיפור, ייאלץ איגוד הטניס לשלם 16 אלף יורו. יום המשחקים השני יתקיים ביום שישי והיום האחרון יתקיים ביום ראשון, 15 בספטמבר.

מנכ"ל איגוד הטניס שלמה גליקשטיין: "היה הרבה יותר רעש על הנושא של יום כיפור מאשר על הנושא של המשחק, הסיפור הזה נפתר, לא יכול להגיד שלשביעות רצוננו המלאה אבל יכול היה להיות הרבה יותר גרוע. הכי חשוב שבסופו של דבר המשחקים לא ישוחקו ביום כיפור והבעיה הזו נפתרה".

"זו נבחרת שרצה כבר הרבה שנים. נבחרת מאוד מגובשת, ממש מותג. אחת הנבחרות הכי טובות שהיו לנו, הביאה לנו תוצאות מעולות, הרבה יותר מהמצופה. מקווה שהגיבוש והייחוד של הנבחרת יבואו לידי ביטוי בבלגיה במפגש לא קל. על הנייר, הבלגים עדיפים עלינו, גם ברמת שחקני היחידים והם מארחים על משטח שהוא יותר נוח להם", המשיך.

 

נבחרת הדייויס מתכוננת לבלגיה

 

אנדי רם: "לא נראה לי שאני ויוני אי פעם ניצחנו על חימר בחוץ. זה יהיה אתגר גדול מאוד בשביל הנבחרת. העובדה שזה יהיה באולם קצת מאזן. תמיד אנחנו מתרגשים ומאמינים שנחזור עם ניצחון, לא משנה גם אם מדובר בבלגיה. חשוב לנו להישאר בבית העליון אחרי הרבה שנים שהיינו שם. מדברים על ישראל שהיא חיית דייויס, שיש אצלנו קסם. מקווים להמשיך עם הקסם הזה. הבלגים שאלו אותנו על יום כיפור ולמה זה חשוב. זה מבלבל אותם יותר מאשר שזה משפיע עלינו. יש לנו זכרונות טובים ממפגשים ביום כיפור".

"יש כדורגלנים שמצליחים בבלגיה, גיא לוזון עושה שם משהו מדהים וגם אנחנו נעשה שם משהו מדהים. לא נוסעים בשביל להפסיד, מאמין שננצח, מנסים לשדר את זה", הוסיף.

 

"נבחרת
אנדיוני. יילכו בעקבות לוזון? (חגי ניזרי)
 

 

יוני ארליך: "ההרהורים על הפרישה עדיין שם, המסקנות עדיין שם. אחרי יפן זה נתן הרבה פוש להמשיך, הנבחרת זה דבר חשוב מאוד לכולנו, כל עוד אני יכול לתרום, אמשיך לתת את המיטב. כל עוד אני נהנה ויכול לתת מעצמי, בטח לנבחרת, אעשה את המקסימום".

"בלגיה לא מהאריות בטניס. זהו מפגש שווה בשווה. כולם צריכים לעלות עם מטרה אחת והיא לנצח. לא אופתע אם נסיים את זה ב-0:3 לטובתנו. צריכים לנצל את הניסיון שלנו, גם היחידים צברו מספיק ניסיון כדי לנצח במשחקים האלו", הוסיף.

 

"נבחרת
יוני ארליך. אופטימי מאוד (חגי ניזרי)
 

 

"החיבור ביני לבין אנדי היה מצוןי בשבועות האחרונים. הוא חזר מהפציעה שחקן טוב יותר מאז שהוא היה לפני זה. כמה שזה נשמע אירוני קצת, העתיד עוד לפנינו", המשיך. 

אמיר וינטרוב ניצח באיטליה 
בתוך כך, ניצח המחבט מספר 2 של הנבחרת, אמיר וינטרוב בסיבוב הראשון צ'לנג'ר החימר בג'נובה איטליה את הספרדי קרלוס גומז הררה בן ה-23 המדורג 355 בעולם ועלה מן המוקדמות 6:2, 2:6 ו-6:7 (5:7). וינטרוב שפתח רע התאושש במערכה השנייה, והוליך במערכה השלישית 2:5 ו-0:40, אבל אז איבד את שלושת נקודות המשחק והסתבך והשיג את הנצחון רק בשובר השוויון.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן