חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הישג נהדר לגלושקו: ניצחה את המדורגת 42 בעולם. גם וינטרוב בגמר

יוליה גלושקו לא עוצרת והוכיחה הבוקר (שבת) במשחק חצי הגמר בטורניר טראלגון (25,000 דולר) שבאוסטרליה שגם יריבות מהמאייה הראשונה צריכות לחשוש ממנה.
 
במשחק חצי הגמר פגשה גלושקו את המדורגת 42 בעולם, ג'רמליה גרות' האוסטרלית שנמצאת בכושר מצוין והגיעה השנה לשמינית הגמר ברולאן גארוס ובווימבלדון.
 
גלושקו זכתה במערכה הראשונה 4:6. במערכה השנייה המשיכה גלושקו ללחוץ ועלתה ליתרון מבטיח 1:4. במצב זה החליטה גרות' לפרוש, פרישה שהעלתה את גלושקו בגמר.
 
את המשחק סיכמה גלושקו: 'שיחקתי את הטניס שלי מהתחלה. כמו אתמול הייתי אגרסיבית וחיובית ואני מקווה להמשיך ככה גם בגמר מחר'. מחר צפויה לפגוש גלושקו את סאצ'ה ג'ונס (289) מניו זילנד. בחצי הגמר גברה ג'ונס על איריני גאורגטו מיוון (226).
 
אמיר וינטרוב זכה להישג מרשים גם הוא כאשר העפיל הבוקר לגמר הטורניר המקביל לגברים, המחלק פרסים בגובה 15,000 דולרים.
 
וינטרוב גבר בחצי הגמר 2:6,3:6 על ארטם סיטק (336) הרוסי. בגמר יפגוש וינטרוב את סמואל גרות' האוסטרלי (331) אשר ניצח אריק צ'בוצ'קה מקנדה (424). גרות' הוא בעלה של ג'רמילה, אותה ניצחה גלושקו.
 
בסיום המשחק, אמר וינטרוב: 'שיחקתי טוב ואני מקווה להמשיך ככה גם בגמר. צברתי הרבה ביטחון, דברים מתחברים לי ולאורך כל השנה אני משחק ממש טוב. קצת חוסר מזל של הגרלות ופציעות עצרו אותי. גם השבוע אני ממש חולה אבל למרות זאת משחק טניס מצוין'.

ג´רמילה גרות´. לא יכלה לגלושקו ופרשה (GettyImages)
ג´רמילה גרות´. לא יכלה לגלושקו ופרשה (GettyImages)


אמיר וינטרוב: &qout; (דרור עינב)

אמיר וינטרוב: 'שיחקתי טוב ואני ממש מקווה להמשיך ככה בגמר' (דרור עינב)

כתבות נוספות

דילוג לתוכן