חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הישג נהדר לאור רם-הראל: הדיח 5 מדורגים בדרך לגמר ITF בפרגוואי

שחקן הנוער הישראלי, אור רם הראל, משתתף השבוע בתחרות ITF בפרגוואי (רמה 1), בה מתחרים מספר שחקני נוער בכירים מהעולם. התחרות נערכת על מגרשי חימר, והלילה (בין שישי לשבת) העפיל הישראלי לגמר התחרות. עבור הישראלי, מדובר בפעם הראשונה בה הוא מעפיל לגמר תחרות של רמה 1.
בסיבוב הראשון ניצח רם הראל 5:7,5:7,6:1 את ניקולאס ג'רי מצ'ילה, והמשיך עם 3:6,7:6,5:7 על מרסלו זורמן דה סילבה מברזיל (9 בתחרות, 48 בעולם).
בשמינית הגמר הדיח רם הראל מדורג נוסף, כאשר הפעם היה זה תורו של מקינזי מקדולנד מארה'ב (6 בתחרות, 30 בעולם), אותו ניצח הישראלי עם 4:6,6:4,4:6. טעות בהגרלה אמנם הביאה לכך שנכתב שדווקא מקדונלד ניצח במשחק, אבל זה לא באמת הפריע לישראלי, שעלה במשחק רבע הגמר למגרש המרכזי – נחוש מתמיד.
רם הראל פגש במשחק את פדרו קצ'ין מארגנטינה (3 בתחרות, 14 בעולם) וניצח אותו בשתי מערכות.
בחצי הגמר, שנערך הלילה, פגש רם הראל את טאי-סן קווטקובסקי (2 בתחרות, 18 בעולם), לו הוא הפסיד בשני המפגשים האחרונים ביניהם. הפעם, רם הראל ניצל את המומנטום מהשלבים הקודמים והדיח את האמריקני בשתי מערכות – עם 3:6,5:7.
במשחק הגמר הפסיד רם הראל 6:2,6:2,4:6  ליוהן סבסטיאן טאטלוט (10 בתחרות, 51 בעולם). השבוע ישחק רם הראל בטורניר ITF נוסף בברזיל.
בתחרות השתתפה גם לרה פטיוק שניצחה שני משחקים, אך נעצרה בשלב שמינית הגמר. את השניים מלווה המאמן אלירן דוייב.
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן