חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הישג מצויין לגלושקו בנוטינגהאם – נעצרה רק בגמר טורניר הזוגות.

יוליה גלושקו רשמה היום עוד הישג מצוין כאשר נעצרה רק בגמר טורניר הזוגות של נוטינגהאם ע"ס 50,000 דולרים. השבוע התחיל עם ניצחון בסיבוב הראשון על סימונדס מדרום אפריקה בשלוש מערכות ולאחר מכן הפסד ליפנית מיאמורה בשתי מערכות 3:6 4:6. למרות ההפסד למדורגת פחות טובה יוליה המשיכה ונתנה תצוגה טובה בטורניר הזוגות וביחד עם שותפתה היפנית Sema  הגיעו עד לגמר שהתקיים היום (שבת) ובו נכנעו 2:6 4:6 לצמד המדורג ראשון בטורניר הצרפתיות coin ו- Foretz.
תגובתה של יוליה בסיום המשחק היום:
 
" היה לי שבוע לא רע בסך הכל למרות שהפסדתי לשחקנית מדורגת נמוך ממני כי היא שחקנית טובה על דשא שניצחה שחקנית טובה גם לפני וגם אחרי. אני שמחה על הגמר בזוגות זה מאוד חשוב לי להיכנס לטופ 100 גם בזוגות ולשחק MainDraw  בגראנד סלאמים."
 
יוליה נוסעת כבר היום ללונדון על מנת להתחיל בהכנות לווימבלדון " אנסה לעשות הכל כדי לחזור על ההצלחה ברולאן גארוס ולעבור מוקדמות גם כאן".
יוליה אשר משתייכת לאקדמיה לטניס ת"א INGBER  לא שוכחת לרגע את כל מי שתומך בה לאורך כל השנה:
"אני רוצה להודות ללירן המאמן שלי שאיתי כאן לצוות התומך שלי בארץ, עודד, יורם, עופר וכמובן אסף אינגבר שתמיד נמצא שם בשבילי"
 
תגובתו של לירן קלינג המאמן שמלווה את יוליה: " התחרות כאן השבוע היתה הכנה טובה לווימבלדון. זו התחרות הראשונה של יוליה על דשא מזה שנתיים והיא צריכה עדיין לעשות את ההתאמות ולהסתגל למשטח. בסך הכל היתה הופעה טובה והישג מצוין שמקרב את יוליה לטופ 100 בזוגות, וזוהי בהחלט מטרה שהצבנו בפני עצמנו ואני מאוד אופטימי לגבי שבוע הבא, מקווה ומאמין שיוליה תצליח לעבור מוקדמות בווימבלדון כפי שעשתה באליפות צרפת הפתוחה"

 

""
גלושקו וסמה עם בסיום המשחק

""

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן