חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הישג אדיר לגרשוני: זכה בסידני, מסדרת "סופר סירייס"

טניסאי כיסאות הגלגלים נועם גרשוני ממשיך לקצור הצלחות בזירה הבינלאומית. לאחר הישגים נפלאים מהחודשים האחרונים, ביניהם זכייה במאסטרס בבלגיה, זכה הלילה (בין שני לשלישי) הישראלי בטורניר נוסף.
הפעם מדובר בטורניר מסדרת "סופר סירייס" היוקרתית, הנערך על מגרשים קשים בסידני, שבאוסטרליה. בסיבוב הראשון ניצח גרשוני (3 בעולם) 1:6,0:6 את טקאשי נגאוקה מיפן (25 בעולם), וברבע הגמר ניצח 2:6,0:6 את ג'ון פרפיט הבריטי (12 בעולם).
בחצי הגמר עמד גרשוני מול משוכה קשה, אך לא בלתי עבירה לטניסאי הישראלי למוד הקרבות, בדמותו של הבריטי פיטר נורפולק (2 בעולם). המשחק היה צמוד לכל אורכו והסתיים לאחר למעלה משלוש שעות בתוצאה מסחררת. לעיניהם של עשרות צופים, גרשוני זכה במערכה הראשונה 6:7(8), הפסיד את השנייה 7:6(2) ובשלישית זכה, כמה מפתיע, עם 6:7(6) נוסף.
בגמר פגש גרשוני את המדורג הבכיר בעולם, דייויד ואגנר האמריקני, וסגר עניין עם 4:6,3:6 בתצוגת תכלית מרשימה.
בהמשך השבוע (25-28 בינואר) ישחק גרשוני בטורניר הגראנד סלאם של קטגוריית הקוואד, אשר יתקיים במגרשי אליפות אוסטרליה הפתוחה. מדובר בתחרות הזמנה בה ישחקו ארבעת השחקנים הטובים בעולם. בנוסף, יתקיים משחק זוגות בודד בו גרשוני ישתף פעולה עם דייויד וגנר.

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן