חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הישג אדיר: ישראל בגמר אליפות העולם

 

הישג אדיר לנבחרת הקוואד של ישראל שהעפילה היום (חמישי) לגמר אליפות העולם לנבחרות, אשר מתקיימת בארצות הברית.
בחצי הגמר שהתקיים היום ניצחה הנבחרת 1:2 את אנגליה. נועם גרשוני ניצח 4:6,4:6 את ג'יימי בורדקין, אך ניצחון של פטר נורפולק 7:5,6:4 על שרגא ויינברג שלח את ההכרעה לזוגות.
למשחק המכריע עלו גרשוני ובועז קרמר שיחדיו ניצחו 3:6,5:7 את אנטוני קוטריל ופטר נורפולק וקבעו 1:2 ששלח את הישראלים היישר אל הגמר בתום מותחן שארך בסך הכל שבע שעות.
ביום שבת תפגוש נבחרת ישראל את ארצות הברית. קפטן ומאמן הנבחרת, קובי ווינר, סיכם: 'זה אחד המשחקים בזוגות בהם ויתרתי על שרגא ולקחתי סיכון משום שהוא היה עייף מאוד אחרי היחידים. בסופו של דבר לא התאכזבתי ומדובר בהישג גדול. לקראת ארצות הברית ננסה לשנות טקטיקה'.

 

ויינברג וקרמר

                                          ויינברג וקרמר

כתבות נוספות

כיסאות גלגלים

נבחרת הקוואד של ישראל נוצחה 2:1 בגמר אליפות העולם ע"י יפן

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג נוצחו במשחק הזוגות המכריע. ויינברג: "מאוד רצינו להביא את הזהב". גרשוני: "היה לנו שבוע מדהים". הקפטנית עופרי לנקרי: "מקווים בשנה הבאה להביא את הזהב".

קראו עוד »
כיסאות גלגלים

ניצחון גדול לנבחרת הקוואד על יפן: עלתה מהמקום הראשון בבית

אליפות העולם לנבחרות בטניס בכיסאות גלגלים במרכז הטניס ברמה"ש: נועם גרשוני ושרגא ויינברג ניצחו במשחק הזוגות המכריע את הנבחרת המדורגת ראשונה באליפות. חמישי ב-10:00 מול דרום אפריקה. הכניסה לאליפות חופשית.

קראו עוד »
דילוג לתוכן