חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

היום נגמרת ההרשמה ללאומית מספר 8 המחלקת כרטיסים חופשיים לתחרויות 10000 ב2012

לאחר אליפות ישראל לנוער, תחרויות נוער ונשים בינלאומיות שהתקיימו בארץ בחודש האחרון, נכנס הטניס הישראלי ליישורת אחרונה השנה. חודש נובמבר מביא איתו את משחקי הגביע, תחרות מאסטרס וכסאות גלגלים המסורתיות באילת. 

בחודש זה מתקיימות גם תחרויות לאומיות המכינות את השחקנים לקראת אליפות ישראל שמתקיימת בדצמבר ומקנות ניקוד לדירוג לאומי גברים ונשים, אשר נשלח לאיגוד הטניס הבינלאומי בסוף השנה ומשפיע על סדר כניסת הישראלים ללא ניקוד בינלאומי לתחרויות השונות בעולם.

בתחרות הראשונה מסבב של שתיים, אשר תתקיים במרכז הטניס העירוני ברעננה בתאריכים 11-19/11/2011, יתחרו השחקנים לא רק על הניקוד החשוב, אלא גם על כרטיס חופשי לאליפות ישראל לבוגרים, אשר הכניסה אליה תהיה השנה קשה מהרגיל לאור ההצלחות הרבות והשגת דירוג בינלאומי על ידי הרבה שחקנים ישראלים השנה. 

בתחרות שניה, שתתקיים בכפר מעש ומועדון טניס אביחייל\חופיתקין בתאריכים 18-26/11/2011, השחקנים והשחקניות יתחרו על כרטיס חופשי לתחרויות 10.000, העתידות להתקיים באילת בחודש ינואר 2012. במידה ומנצח\ת התחרות ייכנסו לתחרות באילת ללא צורך בכרטיס חופשי – ההצלחה בתחרות הלאומית תהווה קריטריון לבקשות נוספות לכרטיס חופשי בשביל השחקנים האחרים.

ההרשמה לתחרויות פתוחה תחת הקטגוריה – טניס מקצועי – תחרויות לאומיות.

בהצלחה לכולם.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן