חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

היום: משחקי הגמר בארצית פורים

לאחר הפוגה של כחודשיים בתחרויות הנוער הארציות, יצאה לדרך בסוף השבוע האחרון תחרות ארצית פורים, שפתחה באופן רשמי את עונת הנוער בישראל. רוב משחקי רבע הגמר יתקיימו היום, כאשר משחקי הגמר צפויים לקחת חלק מחר, במוקדים השונים ברחבי הארץ.
משחקי קטגוריית בנים 18 נערכים במרכז הטניס חיפה. במשחקי רבע הגמר ייפגשו תומר קרוטיק וגל קרוצ'יק, דניאל צוקרמן ושגיא שמיר, אמיר גל ורועי ברן ונאור מזרחי וגל לבנון.
קטגוריית בנות 16-18 נערכת במרכז הטניס עכו. לחצי הגמר עלתה בינתיים ולריה ניקולייב שניצחה 2:6,2:6 את אילונה גולינקר. כעת, היא תמתין למנצחת בין אביטל וייסבוך לליבי מש. בשני משחקי רבע גמר נוספים תפגוש טליה זנדברג את אלונה פושקרבסקי, בעוד קטיה קריבושפוב תפגוש את אנסטסיה שרבקובה.
במשחקי רבע הגמר בבנים 16, הנערכים בחיפה, יתחרו ישה זמל מול נמרוד גבאי, אלון שץ מול אריה רוזנבאום, ינאי ברקאי מול שחר אלבז, ועידן בקשי שיתמודד מול מוטי רדיאנוב.
משחקי קטגוריית בנים 14 מתקיימים גם הם במרכז הטניס חיפה. ישי עוליאל העפיל לרבע הגמר לאחר שעדיין לא הפסיד אף משחקון. כעת הוא יתמודד מול גונן גינלי. בצד השני של ההגרלה ייפגשו דניאל גורליק ואורי חי אוסידון. משחקים נוספים יפגישו את לוקה הרמן ועמית שטיין ואת עמית גבריאל ורועי רג'ואן.
בנות 14 מתחרות במרכז הטניס עכו. לחצי הגמר העפילה נועה לסרי, שניצחה 2:6,2:6 את מאיה טחן. לסרי תפגוש את ניקול נדל שניצחה 2:6,2:6 את לינה גלושקו. לחצי הגמר השני העפילה יובל קרן שניצחה 2:6,0:6 את פמלה כהן. היא תמתין למצחת בין ענבר כהן ושחר פלג.
בנים 12 מתחרים במועדון הטניס מכבים. במשחקי רבע הגמר יתמודדו רועי גינת מול שי אברג'יל, יאיר סרוק מול יותם נחושתן, אביב ניסנבוים מול אדוארדו כהן וסער סימון מול ליאור לינצקי.
משחקי בנות 12 נערכים במרכז הטניס עכו. ברבע הגמר תפגוש דריה שוורצמן את דנית אפלבאום, ניקול חירין תשחק נגד רחל פשייב, יונס קריסטן תפגוש את גל שמש וריבה חונדיאשוילי תעלה מול מאי זהר.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן