חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

היום: הנוער פותח בארצות הברית

היום (שני) יפתחו שחקני הנוער של ישראל את דרכם באליפות ארצות הברית הפתוחה. שלושת השחקנים שייצגו את ישראל הם בר בוצר, אור רם ולרה פטיוק וזאת לאחר שהעפילו מהמוקדמות, לאחר מספר שנים בהן לא היו לישראל נציגים בבית הגמר.
בר בוצר יפתח מול אושידה קאיצ'י מיפן ואור רם יתמודד מול נובאק דניס האוסטרי. לרה פטיוק תפתח מול ג'אנה פוזניקירנקו מאוקראינה. משחקו של אור רם צפוי לצאת לדרך בשעה 18:00. בסיום משחק זה צפוי להיפתח משחקו של בוצר ולאחר מכן משחקה של פטיוק.
כאמור, השתתפותם של השלושה בבית הגמר מגיעים לאחר מספר ניצחונות במוקדמות. אור רם ניצח בסיבוב הראשון 0:6,3:6 את גבריאל פריירה הבריזלאי (11 במוקדמות). בסיבוב העלייה פגש רם את המדורג הבכיר, ייבגני קרלובסקי הרוסי. רם זכה במערכה הראשונה 3:6, הפסיד את השנייה 6:0 אך חזר בשלישית עם ניצחון 1:6 לאחר כשעתיים של משחק.
בר בוצר השיג ניצחון יפה לאחר שגבר 2:6,3:6 על גיאנלוגי קווינזי האיטלקי (3 במוקדמות). בסיבוב השני ניצח בוצר 4:6,4:6 את נוח רובין האמריקני בתום כשעה וחצי. בוצר חבט במהלך המשחק ארבעה אייסים ועשה רק שתי שגיאות בלתי מחויבות.
בבנות, ולריה פטיוק (16 במוקדמות) ניצחה 5:7,6:4,3:6 קתרין איזבל סטפנסן מארצות הברית. בסיבוב העלייה פגשה פטיוק את נטיה מיינטו האמריקנית וניצחה אותה 4:6,2:6.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן