החלה ההרשמה לליגות הצעירות לשנת 2014

 
 ההרשמה לליגות הצעירות לשנת 2014 החלה. הליגה תתנהל במתכונת זהה לזו של שנה שעברה, מחזורים מרוכזים למעט מחזור אחד שייערך בשיטת בית/חוץ. יתקיימו 11 מחזורים, הקבוצות שתסיימנה במקמות הראשון והשני בכל מחוז יעלו לאלוף האלופים.
 
הסבר על הרישום:
 
          ההרשמה היא כמובן דרך אתר איגוד הטניס. נכנסים עם ת.ז שזה 5 ספרות ראשונות של מספר המועדון וסיסמא שלכם. שימו לב שהסיסמא  היא הרבה פעמים גם חמש הספרות הראשונות של מספר המועדון. אם לא מצליח, תשלחו מייל עם הבעיה.
 
          נכנסים להגדרות, ואז לניהול מועדון, יש לאשר את הפרטים ולסמן בריבוע ביטוח או של האיגוד : אם תסמנו ביטוח איגוד, ברישום השחקנים, המועדון יחויב על כל ילד שאתם רושמים 60 ₪ עבור ביטוח. אם סימנתם את הריבוע של מועדון אז לא תוכלו להירשם ללא שליחת טופס שיפוי לשנת 2014 למייל שלי ואז לחכות שאעדכן סטאטוס –  מצורף הקובץ שיש להחזיר אליי למייל!
 
          לאחר מכן להיכנס לניהול קבוצות-תפתח לכם טבלה עם כל הקבוצות, אל תתייחסו לפעיל לא פעיל בינתיים. בכדיי לערוך קבוצות יש להכניס את שלוש הספרות האחרונות של הקבוצה בריבוע של מס' קבוצה, לדוגמא הקבוצה 01054016 אז רושמים בריבוע 016 וחפש. נפתח חלון של עדכון הפרטים של הקבוצה, אפשר לשנות הכול חוץ מהליגה. – אל תתייחסו לליגה כי רק לאחר הרישום אני אחלק למחוזות.
 
          שלב הבא תראו שהקבוצה הפכה לפעילה ויש אופציית עריכה בטבלה. אם תלחצו על ערוך, תגיעו לדף של הוספת שחקנים.
 
          תנסו להשתמש בקבוצות שקיימות כבר אבל אם אתם פותחים קבוצה חדשה אז תסתכלו מה הקבוצה עם המספר הגבוה שלכם לדוג 01054016 ותירשמו בריבוע 017.
 
          שחקנים חריגים בשנתונים אי אפשר לרשום דרך המערכת – בקובץ נהלים אתם יכולים לראות אילו שחקנים חריגים יכולים להירשם. יש לשלוח אליי את הפרטים המלאים של השחקן – שם, שם משפחה,תאריך לידה מלא, ת.ז וטלפון ולאיזה קבוצה אתם רוצים לרשום אותו.
 
          כל שחקן אשר אתם רושמים לליגה ,המועדון יחוייב ב50 ₪ לטניכרט לשנת 2014. אם ביטוח איגוד אז תחוייבו גם ב 60 ₪
 
          ב1/12/2013 כאשר הרישום ייסגר, בדף של ניהול מועדון יופיע לכל מועדון חיוב. יש לשלם את החוב עד לתחילת הליגה – אנחנו נקפיד על זה השנה.
 
          בדיקות רפואיות – חובה לשלוח למייל שלי או בפקס לאיגוד עד תחילת הליגה. כל הליגה תנוהל ע"י שופטים אשר לא יעלו שחקן ללא בדיקה רפואית בתוקף.
 
 
          כל בעיה , נא לשלוח לי מייל. liga@ita.co.il
 
          הרישום הוא עד 1/12/2013
 
 

קובץ נהלים 

 

יו''ר ועדת ליגה וגביע איציק קליימנס וחברי ועדת ליגה מברכים על תחילת ההרשמה לליגות צעירות ומצפים למשחקים מרתקים.ליגת ווינר היא במה מגבשת וחשובה לכל מועדון ואנו נשמח לראות את כל המועדונים נרשמים. אירוע מרכזי של הליגות הצעירות אלוף אלופים ע''ש איצ'ה מאייר,בועדת ליגה מבטיחים אירוע מוצלח כמו בשנים עברו, ובהזדמנות זו אשמח להזמין את כולכם להגיע ב15.12 לצפות במשחקי גמר גביע המדינה לנשים וגברים במרכז הטניס רמת השרון.

 

כתבות נוספות