חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החלה ההרשמה לליגות הצעירות לעונת 2016/17

 הרישום לליגות הצעירות לעונת 2016-2017 נפתח ביום חמישי 24/11 עד ל10/12 .

מצורף קובץ נהלי ליגה בו אתם יכולים לראות את לו"ז המחזורים, שנתונים רלוונטים, תשלום, רישום וכו'… אנא עברו על הקובץ בקפידה.

 שימו לב – אנא שלחו  בדיקות רפואיות תקפות למייל של הליגה [email protected]  או לנייד שלי(לוואטס אפ) 0542090867(תחכו בבקשה לאישור ממני שעדכנתי את הבדיקה).

הבדיקות הרפואיות התקפות הן הבדיקות הרפואיות רק ע"פ חוק הספורט, ולא ע"י רופא משפחה.

אנא שלחו את הבדיקות הרפואיות של השחקנים שלכם,עד סיום הרישום.

 חובה שיהיו לפחות 4 שחקנים בקבוצה! קבוצות שלא יהיו להן 4 שחקנים לפחות, לא יהיו בהגרלה ולא ישחקו בליגה העונה.

 תשלום – לאחר תאריך סיום הרישום, בניהול מועדון באתר האיגוד יהיה לכם קובץ תשלום, יש להסדיר את התשלום לפני תחילת הליגה. מועדון שלא יסדיר תשלום אצל מנהלת החשבונות של האיגוד- הקבוצות והמועדון לא יורשו לשחק. גם אם יש לכם זיכוי, אנא הסדירו תשלום עם מנהלת החשבונות של האיגוד.

 בקשה להצטרפות של חריגי גיל תתקבל רק לאחר בקשה במייל לרכזת הליגה.

 בנוסף, חוץ מנוער ליגת העל, נערים ליגת העל ונערות ליגת העל, אל תתייחסו למחוזות, לאחר שיסתיים הרישום, המחוזות ישתנו ע"פ כמות הקבוצות .

הרישום מתבצע דרך האתר- ת.ז – חמש ספרות ראשונות של המועדון והסיסמא לרוב זה אותו מספר. לאחר מכן הולכים להגדרות – ואז ניהול מועדון, ממלאים את כל הפרטים ומסמנים ביטוח. שימו לב כי בהמשך לשינוי חוק הספורט לגבי ביטוחים האופציה של ביטוח דרך המועדון לא קיימת יותר – יש לסמן  ביטוח איגוד הטניס. לאחר מכן ניהול קבוצות ואז רשימת הקבוצות תופיע לכם.

 מועדונים שמעוניינים לארח את משחקי הליגה אנא ליידע את רכזת הליגה,במידה ולא יהיו מספיק מועדונים, אנו נעבור למתכונת של משחקי בית/חוץ.

 לשאלות נוספות , אנא שלחו מייל לסרינה רפאלוב [email protected]

נהלי ליגה

כתבות נוספות

דילוג לתוכן