חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החלה ההרשמה לליגות הבוגרות לעונת 2017

 הרישום לליגות הבוגרות לעונת 2017 החל ויימשך  עד לתאריך 24/3.

מצורפים  שלושה קבצים חשובים: הראשון קובץ נהלי ליגה בו אתם יכולים לראות את לו"ז המשחקים,תשלום, רישום וכו.

הקובץ שני – טופס שיפוי- זהו טופס שבמידה והמועדון מבטח את השחקנים והשחקניות דרכו, אתם חייבים לשלוח את הקובץ+רשימה שמית של השחקנים, חתום למייל של רכזת הליגה liga@ita.co.il . ללא הטופס לא תוכלו לרשום את הקבוצות באתר, המועדון גם יכול לבחור בביטוח איגוד שאומר שאיגוד הטניס מבטח את השחקנים(מחיר ביטוח איגוד רשום בנהלים),במידה ויש לכם במועדון שחקנים שמשחקים בליגות הבוגרות שהם עדיין תלמידים חובת הביטוח לא חלה עליהם מכיין שיש להם ביטוח ממשרד החינוך(אז במידה ובחרתם ביטוח מועדון/איגוד אם יש לכם שחקנים שהם עדיין לומדים בבית ספר אנא שלחו לי בטופס מסודר, כי אם בחרתם ביטוח איגוד אני אדע לזכות את המועדון על שחקנים אלו, ואם בחרתם בביטוח מועדון אין צורך לרשום את השחקנים הללו בטופס השיפוי. בטופס השיפוי הביטוח הוא מה-01/01/2017 עד 31/12/2017

הקובץ השלישי שמצורף-דוח פרטי מועדון ומורשה חתימה-חשוב מאוד למלא את הטופס ולשלוח לרכזת הליגה.

שימו לב – בדיקות רפואיות –לא ניתן יהיה לשחק ללא אישור רפואי תקף. אנא שלחו את הבדיקות רפואיות של השחקנים שלכם בפקס לאיגוד 036499144 או במייל לרכזת הליגה Liga@ita.co.il או לנייד בהודעת וואטס אפ  0542090867 ותוודאו בבקשה את קבלת האישורים.

עד סיום הרישום. חובה שיהיו לפחות 4 שחקנים בקבוצה! קבוצות שלא יהיו להן 4 שחקנים לפחות, לא יהיו בהגרלה ולא ישחקו בליגה העונה.

 תשלום – לאחר תאריך סיום הרישום, בניהול מועדון באתר האיגוד יהיה לכם קובץ תשלום, יש להסדיר את התשלום לפני תחילת הליגה. מועדון שלא יסדיר תשלום אצל מנהלת החשבונות של האיגוד- הקבוצות והמועדון לא יורשו לשחק. גם אם יש לכם זיכוי, אנא הסדירו תשלום עם מנהלת החשבונות של האיגוד 036499440 שלוחה 4.

  • הרישום מתבצע דרך האתר- ת.ז – חמש ספרות ראשונות של המועדון והסיסמא לרוב זה אותו מספר. לאחר מכן הולכים להגדרות – ואז ניהול מועדון, ממלאים את כל הפרטים ומסמנים ביטוח. במידה וסימנתם ביטוח מועדון אז תהיו חייבים לשלוח שיפוי ולחכות לפתיחה.במידה וסימנם ביטוח איגוד תוכלו להמשיך בהמשך ההרשמה. לאחר מכן ניהול קבוצות ואז רשימת הקבוצות תופיע לכם.
  • אחראי מועדון שלא זוכר את הסיסמא אנא לפנות לרכזת הליגה במייל על מנת לקבל סיסמא חדשה והדרכה כיצד לרשום את הקבוצות.

 לשאלות נוספות , אנא פנו לסרינה רפאלוב במייל או בנייד 0542090867

  נהלי ליגה

טופס שיפוי

דוח פרטי מועדון ומורשי חתימה

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן