חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הזדמנות אחרונה!!! קורס שופטים ייפתח בירושלים בסוף החודש

קורס שופטים נוסף יוצא לדרך. מדובר בקורס בסיסי שיתקיים במרכז הטניס ירושלים ומטרתו העיקרית תהיה להכין את דור השופטים ושופטי הקו הבא שממשיך לצמוח כאן בארץ.

הקורס יתקיים בין ה-25 ל-27 באוגוסט (ביומיים הראשונים בשעות 10:00-18:00 וביום השלישי בשעות 10:00-14:00 בהתאמה) ויעסוק, בין השאר, בנושאים רלוונטיים כמו חוקת הטניס הבסיסית, פרוצדורות כלליות של שיפוט טניס, תפקידי המשקיף והקוון תוך דגש על מפגשי דייויס, פדרציה וסבבים בינלאומיים, קוד משמעתי של חוקת הטניס וידע כללי על סוגי תחרויות הטניס המתקיימות בארץ.

את הקורס יעבירו ודיק דרוזדובסקי, בעל תג כסף בינלאומי מה-ITF ומי שאחראי על מערך חינוך השופטים בארץ, ודימה לייפמן בעל תג ארד ששפט בתחרות ווימבלדון בין השנים 2006 ל-2008.

בסיום הקורס יתקיים מבחן תיאורטי המהווה תנאי הכרחי לקבלת ההסמכה הבסיסית של שופט הטניס. בנוסף, יתקיים מבחן מעשי שייערך לראשונה תוך כדי הקורס, במקביל לתחרות הנוער הארצית שתיערך במקום.

שופטים אשר יעברו בהצלחה הן את המבחן העיוני והן את המבחן המעשי ייכנסו למאגר שופטי הטניס בישראל ויהיו מוכשרים לעבוד בתחרויות הטניס השונות, הן כמשקיפים והן כקוונים.

מחיר קורס השופטים מסובסד ברובו על ידי איגוד הטניס ועומד על 250 ש'ח בלבד.


* מספר המקומות בקורס מוגבל ל-25.

הגשת מועמדות לקבלת מלגה לקורס- לנשים בלבד

 
לפרטים נוספים  ולהגשת טפסי הרשמה: itavadik@013net.net
או בפקס: 03-6499144

לחצו לטופס הרשמה

כתבות נוספות

דילוג לתוכן