הוריו של עמוס מנסדורף הרצו בפני הורי הטניסאים באקדמיה הלאומית ברמה"ש

ב-7 באוקטובר התקיים מפגש של הורים עם אנשי מקצוע, במסגרת האקדמיה הלאומית לטניס המתקיימת ברמת השרון, בשיתוף פעולה בין איגוד הטניס ומרכזי הטניס והחינוך.

הערב כלל שני מפגשים להורי הטניסאים המתאמנים באקדמיה, כאשר מפגש ראשון היה עם התזונאית יעל דרור שדיברה על הרגלי התזונה הנכונים לילדים המתאמנים והמפגש השני המרתק היה עם עמוס מנסדורף, המנהל המקצועי של איגוד הטניס, שהזמין את הוריו למפגש. ההורים סיפרו מניסיונם כיצד הם חוו את התהליך של גידול טניסאי תחרותי, ובמקביל תלמיד בבית הספר, שבהמשך הפך למקצוען. עמוס הוסיף מניסיונו האישי כהורה לשחקן טניס. היה מעשיר, מרתק ומהנה.

כמו כן, המאמן האמריקני, דאג מקארדי, מומחה בעל שם עולמי בפיתוח שחקנים ומאמנים, הוסיף דברים מניסיונו העשיר בעבודה עם ילדים ובאינטראקציה עם הורים. מקארדי הציג זווית ראיה ורגישות הנהוגות בעולם והדגיש בעיקר את שגיאות ההורים בתהליך שהם עוברים יחד עם הילד. גם המנהל המקצועי של מרכזי הטניס, הנס פליוס, נשא דברים חשובים מניסיונו כמאמן והדגיש את חשיבות הראייה לטווח ארוך והתמיכה לאורך זמן שתניב תוצאות.

מלבד ההורים נכחו במפגשים גם יו"ר איגוד הטניס – ד"ר יוני ירום, מנכ"ל האיגוד – אבי לחיאני, קפטנית נבחרת הפדרציה – ציפי אובזילר ומאמני הטניס והכושר באקדמיה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

כתבות נוספות