הוכרזו הזוכות באלוף האלופים

משחקי אלוף האלופים ע'ש איצ'ה מאייר הסתיימו אתמול (שבת) במרכז הטניס אשקלון. עשרות אוהדים ואנשי טניס הדרימו למקום התחרות כדי לצפות בקבוצות המובילות שהגיעו עד לשלבים המכריעים. לבסוף, בשעות הערב, הוכתרו המנצחות בטקס חגיגי ורב משתתפים.
בקטגוריית הנוער זכתה הפועל ת'א (2) שגברה בגמר 1:2 על מועדון הטניס אביחיל. בדרך אל הגמר עברה הפועל את קריית חיים ורמלה. אביחיל גברו על מרכז הטניס עכו ומכבי הרצליה.
בקטגוריית הנערים זכתה מכבי אשדוד שניצחה 0:3 את מ.ט גבעת אלה. עד לגמר ניצחה אשדוד את מרה'ט חיפה ומכבי הרצליה. שחקני גבעת אלה גברו על מ.ט גלי השרון כפ'ס ועל ספורטאי העתיד.
בקטגוריית הנערות זכייה לקבוצה הביתית אשקלון, שניצחה בגמר 1:2 את רעננה. בדרך לגמר גברה אשקלון על מועדון טניס ראשל ומכבי צפון. רעננה גברה על הפועל טבעון וספורטאי העתיד.
בקטגוריית הילדים זכו שחקני כפר המכבייה שניצחו 1:3 את ספורטאי העתיד. בדרך אל התואר גברו שחקני כפר המכבייה על עירוני רעננה ומועדון טניס אביחיל. ספורטאי העתיד גברו על מכבי נתניה ומרה'ט ת'א.
בקטגוריית הילדות (התקיים בשיטת 'ראונד רובין') זכתה קבוצת מרה'ט ירושלים (עם 8 נקודות) שניצחה את כפר המכביה ורעננה. אחרי ירושלים סיימו רעננה (5 נק'), מטה אשר, (4 נק') וכפר המכביה (0 נק').
איציק קליימנס, יו'ר ועדת ליגה וגביע, סיכם את האירוע: 'סופ'ש מותח של הכרעות הסתיים עם חלוקת פרסים והגרלות של ציוד טניס באשקלון. קבוצות מכל רחבי המדינה צבעו את מרכז הטניס בצבעים שונים ויצרו אווירת הפנינג אמיתית'.
'ברצוני לברך את כל המועדונים, השחקנים והמאמנים ולהודות להם על שיתוף הפעולה, ואני מקווה שבשנה הבאה נשדרג את האירוע ככל האפשר', סיכם קליימנס.

צפו בגלריית התמונות מהמשחקים

כתבות נוספות