חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הגרלת הפדרציה: הישראליות מחכות לג'ודי מארי

כשלושה שבועות לפני פתיחת מפגש גביע הפדרציה באילת (1-4 בפברואר) במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר אחת, נערכה היום (שני) בלונדון הגרלת הבתים לקראת התחרות המסקרנת.
 
בנוכחותו של נשיא האיגוד הבינלאומי (ITF), פרנצ'סקו ריצ'י ביטי, חולקו 15 הנבחרות על פני ארבעה בתים. הנבחרת הישראלית זכתה לבית קשה, בו ישחקו בריטניה, הולנד ופורטוגל.
 
לבריטניה שלוש שחקניות במאיה הראשונה: אלנה בלטצ'ה (51), אן קאוטבונג (72), הת'ר ווטסון (92) המבטיחה ולורה רובסון (133). מי שצפויה לספק עניין רב בנבחרת היא דווקא הקפטנית החדשה, ג'ודי מארי, אמו של השחקן הנודע אנדי מארי.
 
'אנחנו נבחרת שמשלבת ניסיון מצד אחד ונעורים מצד שני', אמרה מארי ל-BBC ספורט. 'ברור לנו שהתחרות תהיה קשה, אבל אם נממש את הפוטנציאל שלנו על המגרש- זה בהחלט אפשרי'. מיד לאחר ההגרלה צייצה מארי בטוויטר שלה ואמרה: 'קדימה, שיתחיל כבר'.
 
בנבחרת ההולנדית משחקות ארנצ'ה רוס (80), מיכאלה קרייצ'ק (93), ביביאן סקופס (161) וקיק ברטנס (182). קרייצ'ק היא אחותו של שחקן העבר ריצ'ארד קרייצ'ק, וב-07 הגיעה עד לרבע גמר ווימבלדון.
 
בנבחרת הפורטוגלית משחקות מישל לרצ'ר דה בריטו (146), מריה קוהלר (223), ברברה לוז (541) ומרגריטה מויורה (826).

על ההגרלה אמרה יוליה גלושקו: 'אלו נבחרות קשות ומצפה לנו עבודה לא פשוטה. נצטרך להציג טניס מיטבי. בכל יום תהיה מלחמה על המגרש'.

  
בהגרלה גם נקבעו בתיהן של יתר הנבחרות. בבית א' ישחקו אסטוניה, אוסטריה ובולגריה.
בבית ב' ישחקו שבדיה, הונגריה, יוון ובוסניה הרצגובינה. בבית ג' ישחקו הולנד, בריטניה, ישראל ופורטוגל ובבית ד' ישחקו פולין, רומניה, קרואטיה ולוקסמבורג.
 
הנבחרת שתסיים ראשונה בכל אחד מארבעת הבתים תעלה לחצי הגמר (צפוי להתקיים ב-4 בפברואר), ממנו יעלו שתי נבחרות לפלייאוף העלייה לבית העליון, שיתקיים בחודשים הקרובים. יתר הנבחרות ישחקו ביום זה משחקי דירוג. 
מכירת חבילות כרטיסים במחיר מיוחד (350 ₪ במקום 440 ₪) לארבעת ימי המשחקים- מתאפשרת דרך איגוד הטניס עד 20 בינואר בלבד. לקניית חבילות שהות משולבות בכרטיסים יש לפנות לרשת ישרוטל בטלפון 1-800-800-808.

צפו בנתוני השחקניות המובילות שיגיעו לאילת

כתבות נוספות

דילוג לתוכן