חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הגרלת הדייויס: עידן לשם יפתח מול לויד האריס

היום (חמישי, 3.3.2022) נערכה הגרלת המשחקים של מפגש הדייויס בין נבחרות ישראל ודרום אפריקה שיתקיים בשישי ושבת, ב"היכל טוטו הקריה" באשדוד, שצפוי להיות מלא לגמרי. זהו מפגש הדייויס הראשון המתקיים בישראל לאחר ארבע שנים וחצי, כאשר הנבחרת שתנצח תעלה למאבק על העלייה לבית העליון והמפסידה תרד לבית 2.

בהגרלה נקבע שעידן לשם, המחבט מספר 2 של ישראל המדורג 511 בעולם, יפתח את יום המשחקים מחר בשעה 14:00 במפגש מול המחבט הבכיר של דרום אפריקה, לויד האריס, המדורג במקום ה-34 בעולם. אחריו יעלה המחבט הישראלי הבכיר, ישי עוליאל, שישחק מול רואן רולופסה המדורג  1,078בעולם.

בשבת ב-12:00 ייפתח יום המשחקים במפגש הזוגות בין יוני ארליך (מדורג 72 בעולם בזוגות) ודניאל צוקרמן (661 בעולם בדירוג היחידים) לבין רייבן קלאסן (34 בעולם בזוגות – דורג בשיאו במקום ה-7 בעולם) ולויד האריס. לאחר הזוגות אמור האריס לעלות למשחק יחידים מול ישי עוליאל במפגש בין שני מספרי 1 והמשחק האחרון יפגיש את לשם ורולופסה.

הקפטן-שחקן של ישראל, יוני ארליך: "אני מאוד אופטימי, היה לנו שבוע אימונים מצוין, אני מקווה שנפתח בצורה טובה וזה ייתן לנו המון ביטחון להמשך. אנחנו משחקים בבית אחרי הרבה זמן, הקהל הישראלי ממש חם ולא יהיה קל לשחק נגדנו. אין הצגה טובה יותר מזו של הטניס הישראלי וגם לי אישית בכל פעם ששיחקתי בארץ זה נתן לי כל כך הרבה להמשך של הקריירה – גם ביטחון, גם חוויה מדהימה מול הקהל, המשפחה והחברים. אני חושב שאין משהו יותר עוצמתי מזה ואני חושב שהשחקנים שלנו יקבלו מזה המון".

ישי עוליאל, המחבט הישראלי הבכיר: "אני חושב שיש לי אחריות מאוד גדולה כמחבט מספר 1. אני מאמין מאוד בנבחרת שלנו, אנחנו כמו משפחה פה ואנחנו ניתן הכול בשישי שבת כדי שנעשה תוצאה טובה. הולך להיות פה טירוף, אווירה מדהימה של טניס".

דניאל צוקרמן: "יש לי הרבה ביטחון כשאני משחק בזוגות עם יוני, אני שמח שאני מנצל את ההזדמנויות האחרונות לשחק אתו, אני לומד ממנו וכיף לי לשחק אתו".

עידן לשם: "אני בכושר טוב, עשיתי תקופת הכנה מאוד ארוכה וגם השבוע התאמנו טוב כל החבר'ה. אין דבר יותר טוב מאשר לשחק מול הקהל בארץ, הם נותנים לך אנרגיות וכוחות שלפעמים אתה לא מצליח לגייס בעצמך וזה מאוד חשוב".

הקפטן הדרום אפריקני, כריסטו ואן רנסבורג: "אני סומך על השחקנים שלי ויש לי ביטחון מלא בהם. ההכנות היו טובות ואני מאוד מתרגש לקראת מחר".

לויד האריס: "אני רגיל לשחק זוגות עם יוני ויהיה לי מוזר לשחק מולו הפעם, זה מרגש, ואני מצפה למשחקים טובים בסוף השבוע. תמיד יש לחץ כשאתה משחק עבור המדינה שלך, אני מקווה לשחק טניס טוב ואני בטוח בנבחרת שלי – יש לנו רוח קבוצתית נהדרת".

כתבות נוספות

דילוג לתוכן