חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האם יוליה גלושקו תעבור את שחר פאר בדירוג?

                   מאת: שי אלון, ONE

יוליה גלושקו, המחבט מספר שתיים של ישראל, עלתה הבוקר (רביעי) לסיבוב המוקדמות השני ברולאן גארוס אחרי שניצחה באופן משכנע את המדורגת 124 בעולם, קאי צ'ו צ'אנג מטיוואן 3:6 ו-2:6 שדורגה 11 במוקדמות.

יוליה פתחה את המשחק באופן נהדר עם שתי שבירות ל-0:4. צ'אנג התאוששה וחזרה ל-3:4, אך גלושקו שמרה שברה שוב וזכתה במערכה הראשונה. במערכה השנייה שוב פתחה גלושקו עם 0:4, צ'אנג חזרה ל-2:4 אבל הישראלית הייתה יציבה וסגרה 2:6.

"לא באתי עם הרבה ביטחון ובגלל פציעה גם לא עשיתי הכנה מלאה לפאריס, אבל אני בהחלט מרוצה מהיום", אמרה גלושקו ל-ONE מיד לאחר הניצחון והוסיפה: "היריבה שלי שחקנית טובה שפחות אוהבת חימר וידעתי לנצל את זה לטובתי ולקחת את המשחק. אני שוב מודה לצוות שלי, לאיגוד הטניס ולאנשים הטובים שעוזרים לי לאורך הדרך. מקווה לנצח גם מחר".

לירן קלינג המאמן הצמוד שמלווה את גלושקו, אמר: "היה משחק טוב, יוליה עשתה בדיוק מה שהיא צריכה לפי תוכנית המשחק שהכנו, וגרמה למשחק קשה מול יריבה טובה להיראות קל".

"גלושקו
גלושקו ופאר. היסטוריה בדרך? (יניב גונן)
 

גלושקו, 150 בעולם, תשחק בסיבוב המוקדמות השני מול הגרמניה קרולינה וויטהופט בת ה-18 המדורגת 214 בעולם. הניצחון של גלושקו משמעותי גם מבחינת ההיסטוריה של הטניס הישראלי. באם שחר פאר לא תעלה לסיבוב השלישי ברולאן גארוס, גלושקו תחלוף על פניה בדירוג שיפורסם לאחר הגראנד סלאם. 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן