חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האיגוד למען הטניס בישראל

איגוד הטניס ממשיך בשיפור מתמיד של הקשר עם קהל אוהדי הטניס, ובתקופה האחרונה עורך שינויים מגוונים במבנה האיגוד, בהתנהלותו ובפעילותו.
 
כך למשל, תוצאות התחרויות הארציות והאזוריות יעודכנו החל מתחרות קיץ 4 עד 24 שעות לאחר סיום כל יום תחרות, כדי לתת לשחקנים שירות עדכני ויעיל.
 
כמו כן, בקרוב צפוי להיכתב תקנון מחודש בנושא התנהגות שחקנים והורים- בתוך המגרש ומחוצה לו. מטרת התקנון המעודכן היא להביא למיגור מקרי אלימות שונים שמופיעים מעת לעת על המגרשים וכדי ליצור ענף נקי, ללא הפרעות חיצוניות.
 
בקרוב גם צפוי להתקיים כנס שופטים ארצי בהשתתפות יו'ר איגוד הטניס, אסי טוכמאיר. בכנס תיערך שיחה בין היו'ר לשופטים בה יתקיים יישור קו בין מטרות האיגוד לפעילות השופטים. בנוסף, יציג היו'ר את חזון איגוד הטניס, כפי שהוא נתפס בעיניו.
 
באיגוד ממשיכים לעבוד על רעיונות נוספים לשיפור הקשר עם קהילת הטניס בישראל. ההרשמה כבר בשיאה לפרויקט איתור הכישרונות בשיתוף עם ערוץ הילדים, ויגדל מספרן של התחרויות הבינלאומיות לגברים. לאחרונה אף גויס סכום חסר תקדים של מעל מיליון ₪ שישמש לטיפוח שחקנים ומאמנים.
 
איגוד הטניס גם החל לפעול כדי לקדם את ענף טניס החופים, כחלק מהמגמה העולמית של התפתחות ענף זה. בחודש אוקטובר אף צפויות להיערך בחוף דן אכדיה שתי תחרויות בינלאומיות שצפויות למשוך אליהן קהל רב.
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן