חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האיגוד הציג את שיתוף הפעולה החדש עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

פחות משבוע לקראת מפגש גביע הדייויס בין ישראל לקנדה, במסגרת פלייאוף העלייה לבית העליון- אשר כולל את 16 הנבחרות הטובות בעולם.
במסיבת עיתונאים מיוחדת שנערכה אתמול (ראשון) במלון דניאל בהרצליה, הופיעו שחקני הנבחרת, כמו גם בכירי איגוד הטניס.
במסיבת העיתונאים, שהועברה בשידור חי בערוץ הספורט (56), הוצג שיתוף הפעולה החדש עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
מנכ'ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, רון מוסקוביץ', השתתף במסיבת העיתונאים והדגיש את חשיבות שיתוף הפעולה עם הספורט הלבן, המבטא איכות ערכית ומוסר גבוה. מוסקוביץ' הדגיש כי הטניס הינו ספורט נקי, ששחקניו יהיו מובילי הדרך לשינוי תרבות הנהיגה והקניית ערכי תרבות הטניס.
'ראשית, בהצלחה לנבחרת ושחקנים' אמר מוסקוביץ'. 'הרשות הלאומית עוסקת בכל השנה בבטיחותם של כל אזרחי מדינת ישראל. רצינו להשפיע על הציבור ולגרום לשינוי תודעה והתנהגות. דרך הספורט אפשר לגרום לאנשים להבין ולהתנהג אחרת מכיוון שספורטאים הם מובילי דעה'.
'הבחירה בטניס נעשתה לאחר תהליך של בחינת ענפי הספורט השונים. הטניס מיד בלט והביא אותנו לידי כך שנבוא לידי שיתוף פעולה עם האיגוד. הטניס מייצג מסורת והגינות, ואיגוד הטניס מייצג לטעמינו סוג של ערכים שמתבטאים בעיקר בחינוך של דור צעיר, דוגמא אישית, וזאת כמובן מעבר להצלחות ספורטיביות ומחויבות אישית'.
'באמצעות האיגוד והטניסאים נוכל יחד להגיע לידי כך שאנשים יתנהגו קצת אחרת בדרך. אנחנו מבקשים לשמור על כללים. כמו שיש כללים במשחק הטניס, כך אנחנו מצפים שמשתמשי הדרך יאמצו את הכללים. יש לנו עבודה מאוד קשה, אבל יחד עם השותפים החדשים שלנו אני בטוח שנוכל להציל חיים- וזאת המשימה המרכזית שלנו'.

קרדיט לכל התמונות וקטע הוידאו: פוטו גדי

מימין לשמאל: ירון גולדמן, רון מוסקוביץ', משה חביב ומיכאל קליין


רון מוסקוביץ', מנכ'ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים


נבחרת הדייויס עם מנכ'ל הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (שני מימין) ומנכ'ל BG BOND (שני משמאל)


הנבחרת ויו'ר איגוד הטניס על רקע שלט של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן