חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

האוסטרים נחתו, רם: הקהל בנוקיה יקבל תצוגת טניס

נבחרת הדייויס של אוסטריה נחתה היום (ראשון) בארץ לקראת מפגש ההישרדות בבית העליון מול נבחרת ישראל שייפתח ביום חמישי בהיכל נוקיה. האוסטרים נחתו בצהריים ואחרי מנוחה קלה הגיעו להיכל וקיימו אימון ראשון על המשטח.
 
גם נבחרת ישראל קיימה היום אימון נוסף, כאשר אנדי רם ויוני ארליך התאמנו בבוקר ואחריהם עלו להתאמן הראל לוי ודודי סלע.
 
אנדי רם אמר לאחר האימון: 'האימונים בסדר גמור, האווירה מדהימה בנבחרת כמו תמיד. באליפות ארה'ב הייתה תחושה מוזרה לשחק מול יוני ואין ספק שלשחק איתו זו התחושה הטבעית ביותר. אני מקווה שנשחק שוב ביחד בקרוב מאוד, בתקווה לתקופה ארוכה'.
 
'תמיד כשאני ויוני מתחברים זה טוב. המפגש מול רוסיה בנוקיה בשנה שעברה היה חוויה מדהימה ומחשמלת, וגם הפעם הקהל יקבל תצוגת טניס. יש פה שחקנים ברמה גבוהה, כמו מלצר המצוין, הנבחרת האוסטרית אטרקטיבית וצפוי מפגש קשה. אני בטוח שתהיה מלחמה כי אין משחקים קלים בדייויס'.
 
המפגש ייפתח ביום חמישי ב-13:00 עם שני משחקי יחידים, ביום שישי (11:00) יתקיים משחק הזוגות וביום ראשון  (13:30) יתקיימו שני משחקי היחידים הנוספים. מכירת הכרטיסים בעיצומה ועד כה הבטיחו את מקומם כ-5,500 צופים לשלושת ימי המפגש.
 
כרטיס לאולם יעלה 300 שקלים, כרטיסים ליציעים העליונים יעלו 150 שקלים למבוגר ו– 120 שקלים לילד וחיילים. מחיר מיוחד (ביציעים העליונים) לאב ובנו יעמוד על 240שקלים ומחיר כרטיס לאב ושני בניו יעמוד על 300 שקלים. מחיר כרטיס VIP לשלושת הימיםיעמוד על סך של 1,000 שקלים.
 
נפתחה מכירה גם לימים בודדים לשערים 6-7 בשורות 3-4-5

בעלות של 150 שקלים ליום .


יורגן מלצר מתחמם לפני העלייה למגרש בנוקיה

כתבות נוספות

דילוג לתוכן