חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ד"ש מרודיק ואיבנוביץ': ישי עוליאל בחצי גמר ה-Eddie Herr

ישי עוליאל מתחרה השבוע באחת מתחרויות הנוער היוקרתיות בעולם, Eddie Herr, הנערכת בפלורידה. בין זוכי העבר של התחרות ניתן למנות את אנדי רודיק, דויד נלבנדיאן, אנה איבנוביץ', חאבייר מליס, מרסלו ריוס ואיוון ליוביצ'יץ'. בשנת 1993 אף זכה בתחרות הישראלי קובי זיו בקטגוריית גילאי 14.
עוליאל (1 בתחרות), המלווה במאמנו ג'אן פוצ'טאר, ניצח עד כה ארבעה משחקים בקטגוריית גילאי 12. בסיבוב הראשון גבר עם 0:6,0:6 על ארתור פונסקה מברזיל, ובסיבוב השני עבר את ריקרדו פרננדז מארה"ב עם 2:6,0:6. בשמינית הגמר השיג עוליאל ניצחון נוסף וגבר על סוניונג אן מקוריאה 2:6,3:6.
ברבע הגמר ציפה לעוליאל אנדרו פנטי (9 בתחרות) האמריקני, שכמו עוליאל- לא הפסיד אף מערכה בטורניר- עד שפגש את הישראלי שהמשיך במומנטום וניצח 0:6,3:6. בחצי הגמר שייערך היום (17:00, שעון ישראל, מגרש 15. לחצו לשידור חי של המשחק) הוא יפגוש את ניקולאי ויילגז'נין (3 בתחרות) מרוסיה. גם בזוגות הגיע עוליאל עד לחצי הגמר עם שותפו תומאס מצ'אק הצ'כי.
אגב, גם רוג'ר פדרר השתתף בעבר בתחרות, אך מעולם לא זכה להניף את הגביע. כך למשל, ב-1997 הוא השתתף בתחרות גילאי 18, שם הוא דורג תשיעי. מהסיבוב הראשון הוא עלה ללא משחק ובסיבוב השני הפסיד 6:4,6:3 לאדגארדו מסה הארגנטינאי, שהודח לאחר מכן בשמינית הגמר. מסה נהיה לבסוף שחקן בסבב המקצועני והגיע עד למקום ה-91 בעולם, בעוד שפדרר לא הפסיק לעבוד קשה לאחר ההפסד- והשאר, כידוע, היסטוריה.
 

עוליאל מתאמן לקראת חצי הגמר

כתבות נוספות

דילוג לתוכן