דניאל פרנקל הרצתה בפני סגלי פרויקט אתנה

לפני מספר ימים נערך במרכז הספורט של אוניברסיטת ת'א אימון מרוכז לסגלי אתנה בגילאים 6-14.
 
בחלקו הראשון של האירוע השתתפו 40 שחקניות צעירות מרחבי הארץ בגילאי 6-8. השחקניות מתאמנות באופן סדיר במרכזי המצוינות שנפתחו השנה על ידי פרויקט אתנה בצפון, בדרום ובמרכז הארץ. השחקניות השתתפו באימון טניס, במשחקים תחרותיים ובאימון כושר גופני, כולם הועברו על ידי צוות המאמנים הקבוע של הפרויקט.
 
בסיום האימון הוזמנו שחקניות סגל גילאי 10-14 להרצאה מיוחדת של הפרויקט, בה השתתפה ספורטאית הצמרת והקופצת לגובה, דניאל פרנקל. בהרצאה נכחו כ-100 אנשים, אשר שמעו על אורח חייה של ספורטאית צמרת, תזונה נכונה, התמודדות עם פציעות ועצות מועילות לספורטאיות בספורט האינדיבידואלי.
 
בסיום ההרצאה התקיים אימון נוסף לשחקניות הסגל בגילאים 10-14. בהצלחת האירוע לקחו חלק ציפי אובזילר, המנהלת המקצועית של הפרויקט, מורן לביא, רכזת הפרויקט, ומיכל רענן, יו'ר ועדת טניס נשים באיגוד הטניס.
 
באירוע השתתפו גם צוות המאמנים המסור של הפרויקט שכלל את ניר חביב, מאמן ראשי של פרויקט אתנה, אושרי שעשוע, מאמנת באזור המרכז, ירון כהן, מאמן ראשי באזור הדרום, יניב ברק, מאמן באזור מרכז צפון ואתי לוי, מאמנת באזור מרכז צפון. כמו כן, השתתפו שלוש מאמנות כושר: שלי ישראל, מאמנת כושר אזור מרכז, רעות שטרית, מאמנת כושר אזור צפון, ויוליה מוסייב, מאמנת כושר אזור דרום.
 

שחקניות צעירות עורכות חימום ביום המרוכז


שחקניות והורים בזמן הרצאתה של דניאל פרנקל

כתבות נוספות