חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דייויס: רם לא כשיר, סלע יעלה לזוגות

מחר (שישי) ייפתח ברואן מפגש שמינית גמר גביע דייויס בין ישראל לצרפת, במסגרת הבית העליון. הנבחרת הישראלית צפויה להתחרות באחת הנבחרות המובילות בעולם, ולצערה תיאלץ לעשות שינוי משמעותי בהרכב אליו הורגלנו במפגשים האחרונים.
במהלך השבוע האחרון נערכו בצרפת אימוני הנבחרת, בהן התקיימו מבחני כשירות לשחקנים. בין היתר, נבחנה כשירותו של אנדי רם, שכזכור נפצע ברגלו במפגש הדייויס האחרון ביפן. בשבועות האחרונים אמנם חל שיפור במצבו ונראה היה כי הוא צפוי להתמודד, אולם בימים האחרונים הוחלט כי רם לא יהיה כשיר לחלוטין למשחק של הטוב מחמש מערכות.
במקום רם, יירשם המאמן-שחקן נועם אוקון כשחקן רביעי. ברשימת השחקנים שהעביר אייל רן לשופט התחרות, צפויים לשחק בזוגות יוני ארליך ודודי סלע. אמיר וינטרוב, שכזכור סובל מזיהום ברגלו, מתאמן כרגיל וצפוי לפתוח.
'אני והנבחרת כולה רצינו מאוד שאנדי יעלה לשחק, וכולנו ציפינו לכך', אמר הקפטן אייל רן. 'לצערנו, נראה כי מבחינה גופנית הוא אינו כשיר במאה אחוז לעמוד במשחק של חמש מערכות. עלייתו למשחק ביום שבת עלולה לסכן את המשך העונה שלו, ואת מפגשה הבא של הנבחרת. בלית ברירה, ייפול העומס על שלושה שחקנים שאני משוכנע שיעמדו במשימה'.
'בעקבות המצב שנוצר', אמר רן, 'אחריות גדולה תיפול על השחקן המוביל שלנו, דודי סלע. זה היה אחד מהתסריטים שחשבנו עליו במהלך השבוע, הכנו את עצמנו למצב הזה, וכמו תמיד אנחנו יודעים שדודי ייתן את כל מה שיש לו ויעשה את המקסימום'.
אנדי רם, שייאלץ לצפות בנבחרת מהיציע, אמר: 'אני מאוד מאוכזב שאני לא כשיר, אבל לצערי מבחינה פיזית לא אוכל לקחת חלק במפגש הזה. בכל מקרה, אני אתן את המקסימום מהניסיון שיש לי כדי לדחוף את הנבחרת מהספסל, מחדר ההלבשה ומחוץ למגרש'.
 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן