חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דייויס: וינטרוב יפתח מול צונגה

הגרלת סדר המשחקים נערכה היום (חמישי) ברואן, לקראת התמודדות נבחרות ישראל וצרפת, במסגרת שמינית גמר הבית העליון (1-3 בפברואר, שידור חי בערוץ הספורט, החל משעה 14:00 לפי שעון ישראל).
כזכור, מוקדם יותר היום הוחלט כי אנדי רם לא יהיה כשיר במאת האחוזים להתמודדות של הטוב מחמש מערכות, ובמקומו הוחלט לרשום בסגל את המאמן-שחקן נועם אוקון. מי שצפוי להתמודד עם העומס הרב ביותר הוא דודי סלע, שצפוי לשתף פעולה בזוגות ביחד עם יוני ארליך.
בנבחרת הצרפתית לא נרשמו שינויים, והסגל החזק שלה צפוי לעלות במלואו. במשחק הראשון בהתמודדות יפגוש אמיר וינטרוב (173 בעולם) את ג'ו ווילפרד צונגה (8 בעולם). לאחר מכן יעלה דודי סלע (106 בעולם, 262 בזוגות) מול רישאר גאסקה (10 בעולם).
ביום שבת יעלו לזוגות סלע ויוני ארליך (48 בעולם זוגות) מול ג'וליאן בנטאו (38 בעולם, 83 בזוגות) ומיכאל לודרה (65 בעולם, 34 בזוגות). ביום ראשון יפתח סלע מול צונגה, ואחריו יעלה וינטרוב מול גסקה.
הנבחרת הצרפתית זכתה במפעל 9 פעמים בסך הכל, ובמאזן ההתמודדויות עם ישראל מובילה 0:3. ניצחון של ישראל במפגש ייחשב, אם כן, לא פחות מהיסטורי.

לאחר ההגרלה, אמר דודי סלע: ' לא יודע אם זה טוב או רע, אבל זו פעם ראשונה מזה שלוש שנים שאני משחק שני. בכל אופן אני מרגיש טוב ובכושר מצוין, ונחוש להביא את הנקודה במשחק שלי'.
הקפטן אייל רן: 'לא היו לנו ציפיות מיוחדות להגרלה, מדובר במשחקים קשים בכל מקרה. עכשיו נמשיך בהכנת השחקנים בצורה המיטבית לקראת המשחקים'.

 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן