חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיויס: ישראל תארח את צ׳כיה בהיכל קבוצת שלמה בת״א!

נבחרת ישראל תארח את נבחרת צ׳כיה במסגרת בית 1 העולמי של גביע דיוויס בהיכל קבוצת שלמה בתאריכים 16 ו-17 בספטמבר.
איגוד הטניס בחר להמשיך ולארח את משחקי הנבחרת באולם סגור לאחר ההצלחה במפגש האחרון מול דרום אפריקה שהתקיים באשדוד ובשל הרצון להקל על הצופים מימי הקיץ החמים והשמש הקופחת ובסופו של דבר לאחר בחינה של מספר אלטרנטיבות הוחלט כי ת״א תהיה העיר המארחת של המפגש.
היכל שלמה מכיל כ- 3500 מושבים ואירח ב- 2015 את המפגש המוצלח בו אירחה ישראל את סלובניה וניצחה 2:3.
נבחרת ישראל מגיעה למפגש בספטמבר לאחר ניצחון ביתי באשדוד בחודש מרץ על דרום אפריקה 1:3 בניצוחו של יוני ארליך הקפטן והשחקנים ישי עוליאל, עידן לשם ודניאל צוקרמן. צ׳כיה מגיעה למפגש לאחר הפסד לארגנטינה 4:0 בפלייאוף העליה לטורניר גמר גביע דיויס בו משחקות 16 הנבחרות הטובות בעולם.
הנבחרת הצ׳כית החזקה אשר זכתה שלוש פעמים בעבר בגביע דיויס(1980, 2012, 2013) מגיעה לארץ למפגש חשוב ביותר כאשר המנצחת תקבל את הזכות להאבק בחודש מרץ על העליה לטורניר הגמר של גביע הדיויס(16 הטובות בעולם) והמפסידה תתמודד במשחק הישרדות בבית 1. הצ׳כים מגיעים לארץ עם חמישה שחקנים אשר מדורגים בין 150 השחקנים הטובים בעולם. יירי וסלי( 76), יירי לצ׳קה (79), זדנק קולאר(117), ניט קופריבה(146) ותומאס מאחץ׳(147). זהו המפגש החמישי בין שתי הנבחרות כאשר המאזן עומד על 1:3 לצ׳כיה. המפגש האחרון בין שתי הנבחרות התקיים באוסטרבה ב 2018. בו ניצחה צ׳כיה 1:3 את ישראל.
יו״ר איגוד הטניס אבי פרץ״ אנו נרגשים לארח בפעם השניה תוך חצי שנה מפגש דיוויס בישראל. זהו אתגר ניהולי וכלכלי לא פשוט ואני בטוח שהאירוע שיופק יהיה ברמה הגבוהה ביותר. מבחינה מקצועית הוגרלנו נגד נבחרת טובה מאוד שעל פי הדירוג העולמי עדיפה עלינו. אולם כפי שהוכח במפגש האחרון ובשלל מפגשי דיוויס לאורך ההיסטוריה, כאשר השחקנים שלנו עולים עם הדגל על הלב קשה מאוד לנצח אותם.
אני קורא לקהל הישראלי להגיע כמו תמיד ולדחוף את השחקנים שילחמו עד טיפת הזיעה האחרונה.
אל אל ישראל.״
קפטן הנבחרת יוני ארליך״ אני נרגש מאוד ושמח שנשחק בהיכל שלמה , בפעם האחרונה ששיחקנו שם ב 2015 היתה חוויה בלתי רגילה ואני שמח על שיתוף הפעולה עם עיריית ת״א. השחקנים ואני נרגשים לשחק פעם שניה ברציפות מול הקהל הישראלי ואני מקווה שנוכל להכפיל אפילו את כמות הצופים לעומת המפגש באשדוד. נבחרת צ׳כיה היא נבחרת חזקה מאוד עם שחקנים צעירים ומוכשרים, הדור הבא של הטניס העולמי אז הולך להיות מאתגר מאוד עבורנו ולקהל הולכת להיות חווית טניס בלתי רגילה״
ייתכן שזו תמונה של ‏‏‏אדם אחד או יותר‏, ‏אנשים עומדים‏‏ ו‏בתוך מבנה‏‏

כתבות נוספות

דילוג לתוכן