חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיוויס: מסע״ת לקראת המפגש מול רומניה נערכה היום

 

נבחרת ישראל קיימה היום (ה׳) מסע״ת לקראת המפגש מול רומניה בסיבוב הראשון של הבית האזורי שיתקיים בסוף השבוע הבא על משטח קשה באולם ברומניה.

הנבחרת כוללת את דודי סלע, בר בוצר, עידן לשם ויוני ארליך כאשר הנבחרת תצטרך לראשונה להסתדר בלי אנדי רם שפרש לפני מספר חודשים, ואמיר וינטרוב אשר עדיין לא החלים מפציעה.

דודי סלע, "זה יהיה מעניין ולא קל. יש להם שחקן אחד שהוא יותר שחקן חימר ושם האפשרות שלנו לקחת עוד נקודה. דווקא מספר 2 שלהם הוא שחקן יותר טוב על מגרשים קשים. הכל אפשרי, ובדייויס ראינו את זה. בר בוצר שיחק טוב נגד ארגנטינה אז הכל יכול לקרות. אני מוכן לשחק גם פעמיים יחידים ביום הראשון ואז זוגות. אני מוכן להכל”.

""

אייל רן: "הנבחרת הרומנית מאוזנת. יש להם זוג שלא משחק ביחד, אבל שני השחקנים מגיעים עם תוצאות מצוינות בזוגות. יש להם שני שחקני יחידים – אחד מנוסה בגיל של דודי והשני צעיר בקו עליה", כמו תמיד אנחנו מתרכזים בכושר שלנו ובדרך שלנו כדי להגיע מוכנים. המפגש היה אמור להתקיים על חימר, זה לא היה כל כך נוח לשחקנים שלנו גם כי בתקופה הזאת אנחנו משחקים על משטחים קשים או אולמות, כך ששמחנו שהמפגש עבר למשטח קשה. התכנון כרגע הוא שסלע יעלה כמספר 1, בוצר מספר 2, דודי ויוני ישחקו בזוגות. עידן לשם יהיה מוכן לכל הזדמנות".

""


יו"ר איגוד הטניס, אסי טוכמאייר: "יש לנו חילוף משמרות טבעי והפעם רואים את עידן לשם, אחד משחקני הנוער שלאט לאט עולים לנבחרת. זה חלומו של כל שחקן ואני מאחל לו בהצלחה".

מנכ"ל איגוד הטניס שלמה גליקשטיין ציין: "אמיר וינטרוב עדיין סובל מהפציעה ולא יכול לשחק ומן הסתם הצעירים מתחילים להשתלב. גם ישי אוליאל יצטרף כשחקן חמישי כפי היה בארה"ב. אבל אין ספק שדודי ויוני, השלד של הנבחרות, יובילו את הנבחרת עם הניסיון שלהם, בתקווה שזה יהיה לעוד הרבה זמן”.

המשחקים יועברו בשידור חי בערוץ  הספורט בימים שישי- ראשון.

דילוג לתוכן