חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיוויס: ישראל תפגוש את צ׳כיה בחוץ בפברואר הקרוב

בהגרלה שהתקיימה היום בצהרים במלאגה נקבע כי ישראל תשחק בחודש פברואר 2024(2-3/ 3-4) נגד צ׳כיה במשחק חוץ במסגרת פלייאוף העליה לטורניר הגמר של הבית העליון של גביע דיוויס בו משחקות 16 הנבחרות הטובות בעולם.

כזכור בחודש ספטמבר האחרון הצליחה הנבחרת לחזור מפיגור ולנצח 2:3 את יפן במשחק ביתי שהתקיים בהיכל שלמה בתל אביב והיום נקבע כי היריבה הבאה שלה תהיה נבחרת צ׳כיה החזקה אותה פגשה בספטמבר בשנה שעברה בתל אביב והפסידה 3:1.

נבחרת צ׳כיה שיחקה השבוע בטורניר הגמר המתקיים במלאגה והפסידה לאוסטרליה בשלב רבע הגמר 2:1. בשורות הנבחרת הצ׳כית משחקים ירי להצ׳קה (71 בעולם)תומאס מאחץ׳ (78 בעולם), גייקוב מנסיק (147 בעולם) , אדם פבלסק(56 בעולם בזוגות)

אבי פרץ יו״ר האיגוד:״רצינו לארח בארץ פעם נוספת אבל ידענו מלכתחילה שגם אם נקבל משחק ביתי לא בטוח שהיה ניתן לארח. כמו תמיד, אנחנו סומכים על השחקנים והצוות שלנו שיבואו להילחם עבור הדגל והפעם יותר מתמיד״

יוני ארליך קפטן נבחרת הדיוויס: ״צפוי לנו מפגש קשה מאוד, הם היו פה בארץ לפני שנה וזה היה המפגש האחרון שלי כשחקן. יש להם שני שחקנים מצויינים במאייה הראשונה בעולם ויהיה לנו מאתגר ביותר״

כתבות נוספות

דילוג לתוכן