חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיוויס: ישראל הפסידה 3:2 לארגנטינה

אנדי רם ויוני ארליך העלו היום את ישראל ליתרון 1:2 מול ארגנטינה לאחר ניצחון מדהים במשחק הזוגות על הצמד הארגנטינאי זבאלוס ודלבוניס בחמש מערכות צמודות 3:6, 6:3, 1:6, 6:3 ו-3:6. דודי סלי ינסה במשחקו מחר מול לאונרדו מאייר המדורג ראשון של הארגנטינאים להכריע את ההתמודדות ולהעלות את ישראל פעם נוספת לבית העליון. המשחק מחר יתקיים בשעה 12:30 שעון פלורידה, 19:30 שעון ישראל. 

תגובות לאחר המשחק:

יוני ארליך נשאל האם היה מופתע מהרמה של אנדי לאחר היעדרות ארוכה: "בהחלט, בהתחלה הוא שיחק מדהים כאילו מעולם לא הפסיק הכל התחבר לו, היו עליות וירדיותבמהלך המשחק אבל נשארנו רגועים ועם המון אמונה שאנחנו מסוגלים לנצח."

 אנדי רם: "אנחנו תמיד מתקשרים מצוין כשעולים למגרש לא משנה כמה זמן לא שיחקנו ביחד, וזה היופי בעבודת צוות שלנו. אנחנו קודם כל חברים טובים לפני הכל וזה מה שהופך את זה למיוחד עוד יותר, אני מאוד שמח שהצלחנו לנצח" ב4:1 מתחתי שריר ויוני אמר לי רק להכניס את הסרב והוא יעשה את השאר וזה בדיוק מה שקרה, שלחתי אותו למשימת התאבדדות ברשת , הוא אחד השחקנים שמגיבים הכי מהר בסבב והיום הוא הוכיח את זה, זה היופי בשותפות שלנו, אחד משלים את השני"

 יוני: "כל כך שמחנו לנצח את המשחק, ולמזלנו עשינו את זה בגיים הסרב האחרון שלנו, שמחים שהצלחנו לנצח במשחק האחרון של אנדי."

 אנדי: זה בהחלט המשחק הכי מרגש בקריירה שלי, כל הזכרונות עולים מכל הרגעים היפים ששהיו לי בקריירה, בסוף המשחק לא הצלחתי לדבר, אף משחק ששיחקנו בדיוויס לא היה פשוט אבל זה מה שהופך את זה למיוחד ומרגש. תמיד שמנו את כל מה שיש לנו על המגרש, גם בסבב ובמיוחד בגביע דיוויס, הרגשת גאווה לשחק עבור המדינה ב15 השנים האחרונות"

 "מחר נתמוך כולנו בדודי ונקווה שהוא יצליח להחזיר אותנו לבית העליון, זה בהחלט יהיה הישג אדיר לנו ובתקווה משחק ביתי שנוכל לארח בארץ, אבל קודם כל נחכה לראות מה יקרה מחר" נשאל על הסיכוי שישחק שוב אם נשחק בבית העליון:" אני לא חושב שיש סיכוי שאצליח לסיים עוד משחק של חמש מערכת כמו שהיה היום אבל מוקדם להגיד"

שעות המשחקים בארץ- שידור ישיר בערוץ הספורט

יום שישי 12.9- 18:30
יום שבת 13.9- 18:30
יום ראשון 14.9- 17:30

""
בר בוצר בהופעת בכורה בנבחרת הדיוויס

 

""
אנדי רם 
 
""

כתבות נוספות

דילוג לתוכן