חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דיוויס: ארוחת הערב החגיגית המסורתית של הנבחרות נערכה היום

בארוחת הערב המסורתית שאירחה את חברי נבחרות בלגיה וישראל, נכחו שגריר ישראל בבלגיה, נציגי ה ITF וחברי הקהילה היהודית בבלגיה. הקפטן אייל רן בירך את הבלגים והודה להם על האירוח הנפלא, בירך את אנדי רם ויוני ארליך על כל ששיחקו למעלה מ-20 משחקים בגביע דיוויס וזהו הישג שלא הרבה שחקנים מגיעים אליו. ולבסוף נתן את רשות הדיבור לשני שחקני הנבחרת הצעירים, בר בוצר ואור רם אשר הצטרפו לנבחרת. כמנהג קבוע מצטרפים טריים לנבחרת נותנים נאום קצר בארוחת הערב, רם ובוצר החליטו לשעשע את הקהל וזכו לתשואות רבות. חברי הנבחרת טוענים כי זהו הנאום הטוב ביותר שהם זוכרים.

בוצר:" היה מאוד מרגש להיות היום בארוחת השחקנים, אני מרגיש ממש טוב, יש אווירה מעולה בנבחרת וכולם נותנים לי להרגיש ממש שייך, זו נבחרת שגדלתי עליה ואני שמח להיות חלק ממנה ומקווה שזו הפעם הראשונה מעוד הרבה פעמים שיבואו" השבוע הזה נותן המון לבטחון שלי ,להתאמן עם השחקנים האלה ולהרגיש שאני יכול לעשות את זה ולהשתפר ולהגיע לרמות האלה בעתיד."

רם:" זה שבוע מצוין עבורי, להיות חלק ממשהו כזה, זה לא מה שאני מורגל אליו בד"כ להיות חלק מנבחרת כזאת מגובשת ומלוכדת, נותן המון כוח ומוטיבציה לשחק ולהתחרות ולרצות להגיע לכאן שוב ושוב ובסופו של דבר יום אחד לשחק בנבחרת."

""
חברי הנבחרת הישראלית

כתבות נוספות

דילוג לתוכן