חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע: תמיד כיף לשחק בארץ מול הקהל שלנו

מאת: שי אלון

עם מסיבת העיתונאים במלון 'דניאל' בהרצליה נפתחו היום ההכנות של נבחרת הדייויס של ישראל למשחק ההישרדות מול אוסטריה, שיערך בנוקיה בין ה-16 ל-19 בספטמבר. ניצחון ישאיר את הנבחרת הישראלית שנה נוספת בבית העליון בעוד שהפסד יגזור עליה ירידה לבתים האזוריים.

יו'ר איגוד הטניס, מיכאל קליין, פתח ואמר: 'זה מבחן חשוב לטניס הישראלי, הנבחרת מודעת למשמעות של המשחק ועושה את כל ההכנות הדרושות. ההכנות בנוקיה נמשכות וברגע שהמשטח יהיה מוכן השחקנים יתחילו להתאמן בהיכל'.

מנכ'ל איגוד הטניס, משה חביב, דיבר על הפרטים האדמיניסטרטיביים של ההתמודדות: 'מכירת הכרטיסים בעיצומה. הנבחרת זקוקה לקהל. אני מקווה שנשמור על הרמה המקצועית והטכנית של האירגון כמו מול רוסיה. מחירי הכרטיסים ירדו לאחרונה ואני מזמין את כולם ליהנות מהופעה טובה'.

דודי סלע, המחבט הבכיר של ישראל חזר מאליפות ארה'ב הפתוחה, שבה הפסיד בסיבוב השני למדורג 14 בעולם, מיכאל יוז'ני: 'כולנו באים בכושר טוב. תמיד כיף לשחק בארץ מול הקהל שלנו. כולנו עושים את כל ההכנות כדי להגיע לרמה הכי גבוהה במהלך המשחק'.

על המחבט הראשי של אוסטריה, יורגן מלצר, המדורג 15 בעולם, הוסיף דודי: 'מלצר ניצח אותי על חימר ועל מגרשים מהירים באולמות. הוא נחשב לשחקן מצויין אבל הגורם הביתי יוריד את היתרון שלו ואני מקווה להפתיע אותו ולנצח'.

 

יוני ארליך, שהודח בשבוע שעבר בסיבוב השני בזוגות ב-US OPEN,  סיפר על המפגש המעניין מול אנדי רם בסיבוב הראשון: 'ברגע שקיבלתי אס.אמ.אס מ-ONE על ההגרלה מול אנדי נהרס לי היום. האליפות היתה חשובה לשנינו והתוצאה במשחק דיברה בעד עצמה'.


מסע&qout;ת דייויס (יניב גונן)

מסע'ת דייויס . 'עושים את כל ההכנות כדי להגיע לרמה הכי גבוהה' (יניב גונן)
 

'נתנו את הנשמה כל ארבעת השחקנים. היו תהפוכות שלא רואים כל יום והמשחק לקח ממני ומאנדי המון אנרגיות. אני מקווה שאני אקח את האנרגיות האלה לדייויס כדי להביא את הנקודה בזוגות. אנחנו עדיין לא יודעים מי ישחק אבל אנחנו עושים הכנה רגילה'.

המחבט מספר 2 של ישראל, הראל לוי: 'יש לנו מאזן מושלם בנוקיה, היתה לנו הצלחה גדולה מול רוסיה בזכות הקהל שהגיע. הקהל יכול לעשות את ההבדל בין ניצחון להפסד'. לוי, שהפך לאחרונה לאב עם לידת בתו, הוסיף: 'המעבר להיות הורה נותן לי אנרגיות מסוג אחר, זה שם הרבה דברים בפרופורציות, אני בטוח שזה ירים אותי לקראת המפגש'.


נבחרת הדייויס (יניב גונן)

נבחרת הדייויס. 'הבגרות של השחקנים מעניקה להם ניסיון רב יותר' (יניב גונן)
 

קפטן הנבחרת, אייל רן: 'אנחנו עדין לא יודעים מי ישחק אצלם אבל אנחנו עדיין עושים את ההכנה שלנו בצורה הטובה ביותר. אם השחקנים ישחקו טוב יהיה בסדר'. רן הוסיף לגבי גילם המבוגר של שחקני הנבחרת: 'אנחנו יודעים שהמשחק מהווה צומת דרכים חשובה לנבחרת. הבגרות של השחקנים מעניקה להם נסיון רב יותר, זה חלק בלתי נפרד מהחיים'. בהתייחסו לעובדה שרוב השחקנים הפכו לאבות למעט דודי :'דודי יכול לחכות יש לו עוד זמן'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן