חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע קיבל כרטיס חופשי לטורניר ווימבלדון

                                                 מאת: שי אלון ואור קיסר

הטניסאי דודי סלע, שזכה בצ'לנג'ר על הדשא של נוטינגהאם, קוצר כבר היום (ראשון) את פירות ההצלחה. הישראלי שזכה בשלושה צ'לנג'רים רצופים, התבשר כי יקבל כרטיס חופשי לתחרות הגראנד סלאם בווימבלדון שתפתח בעוד שבוע.

סלע, שיעלה למקום ה-81 בדירוג מחר, היה אמור לשחק במוקדמות הטורניר ולהיות מדורג ראשון, אך ההצלחות שלו לאחרונה, גרמו להנהלת הטורניר להכניס אותו ישירות לטורניר.

סלע ציין: 'דיברו איתי בתחילת השבוע ואמרו שיש לי סיכוי. כל שנה שלושה זרים מקבלים כרטיס חופשי. בגלל שהצלחתי בצ'לנג'רים וגם בגלל שהצלחתי כאן בעבר, הם זיכו אותי בכרטיס. כעת נותר לי רק לעשות את הכי טוב שאני יכול'.

כזכור, הגיע סלע לשמינית הגמר בווימבלדון לפני שנתיים, ובעקבות ההצלחה אז, הגיע עד למקום ה-30 בעולם. כרגע, בעקבות הכניסה של סלע לטורניר, יוגרלו אמיר וינטרוב ויוליה גלושקו בהגרלת טורנירי המוקדמות לטורניר הדשא היוקרתי בעולם.

סאנצ'ס מחכה לפאר
מחר ייפתח טורניר איסטבורן בו תיקח חלק שחר פאר בתקווה להגיע יותר מוכנה ומעודדת לקראת ווימבלדון. פאר תפתח את הטורניר מול מרינה חוסה מרטינס סאנצ'ס מספרד לה הפסידה פאר בסיבוב הראשון של הרולאן גרוס.

 

שחר פאר (רויטרס)

שחר פאר. רוצה לעשות טורניר טוב לפני ווימבלדון (רויטרס)
 

 

אם וכאשר תעבור פאר את המדורגת 70 בעולם היא צפויה לפגוש בשלב הבא את מריון ברטולי וברבע הגמר את ויקטוריה אזרנקה. על פי הצפי בחצי הגמר תחכה אחת משלוש, ורה זבונרבה, סמנתה סטוסר או סרינה וויליאמס לה יהיה זה טורניר ראשון מאז ווימבלדון בשנה שעברה.


כתבות נוספות

דילוג לתוכן