חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע: פולין ברמה שלנו והביתיות תעזור לנו

                                                                              מאת: שי אלון

ההכנות למפגש הדייויס מול פולין בחודש הבא נפתחו היום (ראשון) באופן רשמי במסיבת עתונאים במלון 'דניאל' ברצליה. ישראל ירדה לבית האזורי הארופאי לאחר 3 שנים בבית העליון אחרי ההפסד לאוסטריה בשלהי 2010.

אייל רן יוליך את חניכיו למפגש מול פולין, שניצחון בו ישלח את הנבחרת למאבק פלייאוף על כניסה מחודשת לבית העליון. הפסד ישלח את הטניסאים שלנו למאבק הישרדות נגד ירידה לבית הנמוך יותר.

אתמול בערב נודע כי המחבט הבכיר של הפולנים, מיכאל פריז'זני, המדורג 101 בעולם, פצוע ולא יגיע לטורניר מה שהופך את המפגש לקל יותר על הנייר. זאת בנוסף ללוקס קובוט המדורג 136 בעולם שהודיע כבר לפני כחודש שאינו מגיע.

מיכאל קליין, יו'ר האיגוד, פתח את מסיבת העיתוניאים ואמר: 'המשחק משמעותי לנבחרת ולטניס בארץ. הנבחרת נמצאת בחילופי דורות, אני מאחל בהצלחה ונפרד מהטניסאים הוותיקים הראל לוי ונועם אוקון. אנחנו חוזרים לרמת השרון ומצפים כמובן לאצטדיון מלא.

אייל רן התייחס להרכב החסר של פולין: 'בגדול זה מפגש של נבחרות שוות, לשתי הנבחרות שחקני זוגות מהטובים בעולם ושחקן בסביבות המאיה. נתאמן כמה שיותר לקראת המפגש, נשתדל לנצל את הביתיות ואת הקהל ברמת השרון'.

 

דודי סלע, המחבט הבכיר של ישראל, אמר: 'אני אוהב לשחק ברמת השרון, גדלתי שם. נקווה לטוב. אני משחק טניס טוב, היה לי קצת מזל רע בשבועות האחרונים. אני מתאמן חזק עם הראל לוי. השחקן הפולני הבכיר לא מגיע ואנחנו צריכים לנצל את ההזדמנות הזו'.

 


אייל רן, קפטן הנבחרת  (יניב גונן)

אייל רן, קפטן הנבחרת (יניב גונן)
 

על חילופי הדורות בטניס אמר דודי: 'בשנים האחרונות הראל תמיד עזר לי, כשהוא פרש לקחתי את זה כהזדמנות והפכתי אותו למאמן שלי. גם העבודה עם יובל חיגר בנושא הכושר, תורמת לי המון. יש לנו סיכויים טובים במפגש הזה, הנבחרות שוות והביתיות תעזור לנו'

 


דודי סלע (יניב גונן)

דודי סלע: 'יש לנו סיכויים טובים במפגש הזה' (יניב גונן)
 

אמיר וינטרוב, שלראשונה יהיה המחבט מספר 2 של הנבחרת, אמר: 'היתה לי תקופה ארוכה של תחרויות ונחתי קצת. הנבחרת צריכה לתמוך בי ועד עכשיו הם עושים את זה טוב מאוד'.

 

 


אמיר וינטרוב (יניב גונן)

אמיר וינטרוב, המחבט מספר שתיים (יניב גונן)
 

 

גם הקפטן אייל רן הוסיף על השחקן החדש בנבחרת: 'אמיר חיכה לרגע הזה הרבה זמן, הוא התקדם מאוד בשנה האחרונה. וגם באליפות ישראל הציג יכולת גבוהה. יש תזמון מושלם בשבילו במשחק מול פולין ואני מאמין שהוא יכול לנצח כל שחקן ביום נתון. עם התמיכה של החברים יכול לעשות ספתח מצוין לנבחרת'.

סיכמו את המפגש שחקני הזוגות, יוני ארליך ואנדי רם, שאמר: 'גם אני ויוני מחכים שהקאמבק שלנו יתחיל לעבוד. בסבב עוד לא הכל התחבר נכון ומכאן אפשר רק לעלות. היינו ברמות הגבוהות בעולם ונחזור לשם. ברמת השרון יש אווירה מיוחדת, זה אצטדיון שיהיה קשה בו נגדנו'. 

 

 


אנדיוני היום במסיבת העיתונאים  (יניב גונן)

אנדיוני היום במסיבת העיתונאים (יניב גונן)
 
נבחרת הדייויס: 'מוכנים להסתער על הפולנים'

דילוג לתוכן