חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע עלה לגמר צ'לנג'ר בוסאן שבקוריאה

                                                            מאת: שי אלון

הישג נהדר הבוקר (שבת) לדודי סלע. המחבט הישראלי מספר 1 שהדרדר בדירוג העולמי למקום ה-147, עלה לגמר צ'לנג'ר בוסאן בקוריאה כשניצח את המדורג 2 בטורניר, גו סואדה היפני 6:1, 6:7 ו-4:6.

לאחר שנוצח בקלות במערכה הראשונה בידי המדורג 114 בעולם, הצליח דודי לנצח בתום מערכה שקולה 4:7 בשובר השוויון במערכה השנייה. במערכה השלישית השיג סלע שבירה מכרעת וניצח 4:6.

סלע יעלה בעקבות ההישג לפחות למקום ה-125 בעולם. בגמר של הטורניר המחלק 75,000 דולר יפגוש סלע את איטו טסומה מיפן (130), שהפתיע בחצי הגמר השני את המדורג הבכיר יון סון לו מטיוואן (51), 5:7 ו-4:6. טסומה ניצח את אמיר וינטרוב ברבע הגמר. זכייה בטורניר תקדם את סלע למקום ה-108 בעולם.

 

זהו גמר צ'לנג'ר ראשון עבורו מאז זכה בשנה שעברה בצ'לנג'ר בוונקובר קנדה. סלע שויתר על עונת החימר, ישחק בשבוע הבא בצ'לנג'ר קטן באוזבקיסטן ע'ס 35,000 דולרים.

סלע סיפר ל-ONE על מהלך המשחק: 'היריב שלי שיחק ממש טוב במערכה הראשונה וברח ל-0:4. במערכה השנייה הובלתי כל המערכה עם יתרון שבירה, אבל הוא שבר בחזרה ולבסוף ניצחתי בשובר שוויון. במערכה השלישית כבר הייתי הרבה יותר טוב וניצחתי'.

הישג נפלא הבוקר גם לקרן שלמה. הטניסאית, חברת נבחרת הפדרציה, זכתה בטורניר שני ברציפות בהודו. שלמה ניצחה בגמר טורניר ניו דלהי (ע'ס 10,000 דולרים) את מישה קינושיטה מיפן 2:6, 6:2 ו-2:6. עבור שלמה, 545 בעולם, זהו נצחון עשירי ברציפות אחרי שזכתה בטורניר הידרבאד בשבוע שעבר. שלמה, שעברה שנה לא קלה ב-2010, תעלה בעקבות שני הגביעים בהם זכתה, לסביבות המקום ה-450 בעולם.           

 


קרן שלמה. ניצחון שני ברציפות בטורניר שנערך בהודו

קרן שלמה. ניצחון שני ברציפות בטורניר שנערך בהודו
 

קרן שלמה סיפרה: 'שיחקתי טניס טוב מאוד השבוע, היו לי שבועיים מעולים ואני מאוד שמחה. אני רוצה להודות למשפחה שלי על התמיכה הענקית וגם לציפי אובזילר ורונן בגה שתמכו'.

כתבות נוספות

דילוג לתוכן