חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דודי סלע נוצח בחצי הגמר במקסיקו ע"י מאנארינו

                        מאת: שי אלון, ONE

דודי סלע, המחבט הישראלי הבכיר, נוצח אמש (שבת) בחצי גמר צ'לנג'ר מקסיקו סיטי על ידי המדורג  116 בעולם, אדריאן מאנארינו מצרפת, 7:5, ו-6:2 תוך כשעה ושלוש דקות.

בכך סיים הישראלי את סבב ארבעת הצ'לנג'רים במרכז אמריקה, בו הגיע פעמיים לחצי גמר בניו מקסיקו ובמקסיקו סיטי, ופעם אחת לרבע גמר בגוואדלופ.

סלע, שגבר על מאנארינו לפני שלושה שבועות בקלות, התקשה מול הצרפתי והשניים שברו האחד את השני פעמיים עד שוויון 4:4. סלע שבר ל-4:5, אבל אז הצרפתי זכה בשלושה משחקונים רצופים והשלים 5:7 במערכה הראשונה.

סלע כבר הוליך 15:40 בפתיחת המערכה השניה, אבל הצרפתי יצא מהפיגור ושבר כבר בתחילת המערכה, עובדה שהוליכה אותו לריצה של ארבעה משחקונים כולל שבירה נוספת ל-0:4, בשלב הזה כל שחקן שמר על ההגשות בקלות עד לסיום המערכה ב-2:6 אחרי קצת יותר משעה.

הצרפתי ישחק בגמר מול הסלובקי המפתיע אנדרי מרטין שניצח את מיכאל פריז'זני מפולין 2:6 ו-2:6.

סלע יעלה מהמקום ה-108 בעולם למקום ה-105 בדירוג הבא. הישראלי שהחמיץ את רשימת הכניסה לרולאן גארוס בשש מקומות, נמצא כרגע גם מחוץ לרשימת הכניסה הישירה לווימבלדון שם הגיע ב-2009 עד שמינית הגמר.

 

 

שחר פאר (107) עלתה לסיבוב המוקדמות השני בטורניר שטוטגרט אחרי שלא התקשתה להביס 1:6 ו-0:6 את המדורגת 629 בעולם, לאורה צ'דר מגרמניה בת ה-19 שקיבלה כרטיס חופשי. יריבתה בסיבוב הבא טרם נקבעה. ב-2010 כשהיתה בשיאה הגיעה פאר עד חצי גמר הטורניר אחרי ניצחונות על דינארה סאפינה ואגה רדוונסקה כשרק ג'סטין הנין האגדית עצרה אותה בחצי הגמר. 

כתבות נוספות

דילוג לתוכן